Turo varžovas: tiesioginis konkurentas dėl medalių

2018-10-16

Šeštadienį pergalingai rungtynių namuose seriją pratęsę DFK „Dainavos“ futbolininkai laiko ilsėtis neturi ir jau trečiadienį Alytaus miesto stadione priims Gargždų „Bangos“ vienuolikę. Priežasčių apkartinti gargždiškių vizitą toli nereikia ieškoti – pergalė dainaviečiams užtikrintų Pirmos lygos medalius. 

Alytaus DFK „Dainava“ ir Gargždų „Banga“ šiuo metu yra surinkusios po 51 tašką, tačiau dėl geresnio įvarčių santykio aukščiau rikiuojasi alytiškiai. Kadangi abu klubai yra sužaidę vieneriomis rungtynėmis mažiau negu aukščiau esantys „Panevėžio“ ir Kėdainių „Nevėžio“ futbolininkai, pergalė trečiadienio dvikovoje dainaviečiams beveik užtikrintų mažiausiai antrąją vietą galutinėje Pirmos lygos turnyro lentelėje. Pergalė raudonai mėlyniesiams taip pat suteiktų galimybę paskutiniame ture tapti pirmenybių nugalėtojais, nes šeštadienį kėdainiečiai ir panevėžiečiai sezoną užbaigs rungtynėmis tarpusavyje.

Lygiosios trečiadienio susitikime – priartintų dainaviečius prie antrosios vietos bei pereinamųjų rungtynių prieš 7-ąją vietą A lygoje užėmusią komandą.

Šiame sezoną „Dainavos“ ir „Bangos“ keliai susikirto jau tris kartus – draugiškose, LFF I lygos ir LFF Taurės rungtynėse. Pirmąjį kartą komandos išsiskyrė taikiai – 1:1, antrąjį Gargžduose pranašesni buvo Donato Vencevičiaus auklėtiniais, Gargžduose šeimininkus nukovę rezultatu 1:0. Trečiąjį kartą pergalę iš svečių taip pat išsivežė alytiškiai, kartu pasiimdami ir kelialapį į LFF Taurės pusfinalį. Tąkart pergalė pasiekta rezultatu 2:1.

Verta pastebėti, jog per 24-erias rungtynes Gargždų „Banga“ iškovojo 17 pergalių, patyrė 7 nesėkmes bei nė karto nesužaidė lygiosiomis. Rezultatyviausias „Bangos“ futbolininkas – 10 taiklių smūgių savo sąskaitoje turintis Algimantas Bačanskis.

Neeilinės svarbos dvikova tarp Alytaus „Dainavos“ ir Gargždų „Bangos“ – jau rytoj, 18:30 valandą, Alytaus miesto stadione.  Įėjimas – nemokamas.

Jūsų palaikymas lemiamose sezono kovose dainaviečiams reikalingas kaip niekad – būk su „Dainava“!

KITOS NAUJIENOS
FA „Dainava“ sezoną baigė pergale ir bronzos medaliais
Alytaus futbolo akademijos „Dainava“ auklėtiniai sezoną baigė pergale 1:0 prieš Vilniaus „Žalgirį“ ir iš šios komandos, prieš susitikimą turėjusios tašku daugiau, išplėšė medalius. Tai – Lietuvos jaunių elitinės lygos „Sharp“ U-19 čempionato bronza. Šį apdovanojimą dainaviečiai pelnė antrus metus iš eilės. Pergalingą...
EJL Savaitės žaidėjas R. Banevičius: „Šis sezonas buvo neįprastas“
Likus paskutiniam SHARP Elitinės jaunių lygos turui sirgalius prikaustys lemiamas mūšis dėl medalių. Alytiškis Renatas Banevičius su FA „Dainavos“ komanda padarė viską, kad dvikovoje su „Žalgiriu“ spręstųsi EJL U19 diviziono trečios vietos likimas. 18-metis saugas pelnė EJL Savaitės žaidėjo titulą,...
Su DFK „Dainava“ neatsisveikinęs D. Vencevičius: „Tokio palaikymo Alytuje nesitikėjau“
„Laikas pailsėti, kad išvalius galvą su geromis nuotaikomis grįžtume į darbus“, – praėjusį šeštadienį po antrųjų pereinamųjų rungtynių kalbėjo Alytaus „Dainavos“ strategas Donatas Vencevičius. Jo vadovaujama komanda, kuri Pirmoje lygoje liko per tašką nuo nugalėtojų titulo, žaidė dvejas rungtynes dėl...