Turo varžovas: tiesioginis konkurentas dėl medalių

2018-10-16

Šeštadienį pergalingai rungtynių namuose seriją pratęsę DFK „Dainavos“ futbolininkai laiko ilsėtis neturi ir jau trečiadienį Alytaus miesto stadione priims Gargždų „Bangos“ vienuolikę. Priežasčių apkartinti gargždiškių vizitą toli nereikia ieškoti – pergalė dainaviečiams užtikrintų Pirmos lygos medalius. 

Alytaus DFK „Dainava“ ir Gargždų „Banga“ šiuo metu yra surinkusios po 51 tašką, tačiau dėl geresnio įvarčių santykio aukščiau rikiuojasi alytiškiai. Kadangi abu klubai yra sužaidę vieneriomis rungtynėmis mažiau negu aukščiau esantys „Panevėžio“ ir Kėdainių „Nevėžio“ futbolininkai, pergalė trečiadienio dvikovoje dainaviečiams beveik užtikrintų mažiausiai antrąją vietą galutinėje Pirmos lygos turnyro lentelėje. Pergalė raudonai mėlyniesiams taip pat suteiktų galimybę paskutiniame ture tapti pirmenybių nugalėtojais, nes šeštadienį kėdainiečiai ir panevėžiečiai sezoną užbaigs rungtynėmis tarpusavyje.

Lygiosios trečiadienio susitikime – priartintų dainaviečius prie antrosios vietos bei pereinamųjų rungtynių prieš 7-ąją vietą A lygoje užėmusią komandą.

Šiame sezoną „Dainavos“ ir „Bangos“ keliai susikirto jau tris kartus – draugiškose, LFF I lygos ir LFF Taurės rungtynėse. Pirmąjį kartą komandos išsiskyrė taikiai – 1:1, antrąjį Gargžduose pranašesni buvo Donato Vencevičiaus auklėtiniais, Gargžduose šeimininkus nukovę rezultatu 1:0. Trečiąjį kartą pergalę iš svečių taip pat išsivežė alytiškiai, kartu pasiimdami ir kelialapį į LFF Taurės pusfinalį. Tąkart pergalė pasiekta rezultatu 2:1.

Verta pastebėti, jog per 24-erias rungtynes Gargždų „Banga“ iškovojo 17 pergalių, patyrė 7 nesėkmes bei nė karto nesužaidė lygiosiomis. Rezultatyviausias „Bangos“ futbolininkas – 10 taiklių smūgių savo sąskaitoje turintis Algimantas Bačanskis.

Neeilinės svarbos dvikova tarp Alytaus „Dainavos“ ir Gargždų „Bangos“ – jau rytoj, 18:30 valandą, Alytaus miesto stadione.  Įėjimas – nemokamas.

Jūsų palaikymas lemiamose sezono kovose dainaviečiams reikalingas kaip niekad – būk su „Dainava“!

Sugrįžimas į miesto stadioną paženklintas nesėkme
Rungtynės Alytuje sutraukė rekordinę šiam Pirmos lygos sezonui auditoriją. Alytiškiai pasiilgo futbolo, o gausiai susirinkę sirgaliai laukė savo komandos pergalės ir dar vieno žingsnio į lyderių gretas. Deja, šiuos planus teko atidėti kitam kartui. Jau rungtynių pradžia parodė, kad kauniečiai...
7-as turas. Dainaviečiai sugrįžta namo
Pirmos lygos sezonas įsibėgėjo, rungtynės veja rungtynes, o ateinantį savaitgalį mūsų laukia dar viena futbolo „porcija“. Nesvarbių rungtynių nebus - kovos vyksta visuose turnyrinės lentelės aukštuose, o mums nuo to – tik įdomiau! Penktadienis, 05.10, 18:30, Kupiškio miesto stadionas. „Kupiškis”...
Išvykų maratonas Šiauliuose baigtas užtikrinta pergale
Trečiadienį Alytaus DFK „Dainava“ svečiavosi Šiauliuose, kur priėmė futbolo akademijos „Šiauliai“ futbolininkų iššūkį. Nepabūgę puikiai sezoną pradėjusių šiauliečių, dainaviečiai įrodė savo pranašumą rezultatu 3:1 ir pakilo į antrąją turnyro lentelės vietą. Aikštės šeimininkai FA „Šiauliai“ šiame mače į priekį išsiveržė...