Turo varžovas: tiesioginis konkurentas dėl medalių

2018-10-16

Šeštadienį pergalingai rungtynių namuose seriją pratęsę DFK „Dainavos“ futbolininkai laiko ilsėtis neturi ir jau trečiadienį Alytaus miesto stadione priims Gargždų „Bangos“ vienuolikę. Priežasčių apkartinti gargždiškių vizitą toli nereikia ieškoti – pergalė dainaviečiams užtikrintų Pirmos lygos medalius. 

Alytaus DFK „Dainava“ ir Gargždų „Banga“ šiuo metu yra surinkusios po 51 tašką, tačiau dėl geresnio įvarčių santykio aukščiau rikiuojasi alytiškiai. Kadangi abu klubai yra sužaidę vieneriomis rungtynėmis mažiau negu aukščiau esantys „Panevėžio“ ir Kėdainių „Nevėžio“ futbolininkai, pergalė trečiadienio dvikovoje dainaviečiams beveik užtikrintų mažiausiai antrąją vietą galutinėje Pirmos lygos turnyro lentelėje. Pergalė raudonai mėlyniesiams taip pat suteiktų galimybę paskutiniame ture tapti pirmenybių nugalėtojais, nes šeštadienį kėdainiečiai ir panevėžiečiai sezoną užbaigs rungtynėmis tarpusavyje.

Lygiosios trečiadienio susitikime – priartintų dainaviečius prie antrosios vietos bei pereinamųjų rungtynių prieš 7-ąją vietą A lygoje užėmusią komandą.

Šiame sezoną „Dainavos“ ir „Bangos“ keliai susikirto jau tris kartus – draugiškose, LFF I lygos ir LFF Taurės rungtynėse. Pirmąjį kartą komandos išsiskyrė taikiai – 1:1, antrąjį Gargžduose pranašesni buvo Donato Vencevičiaus auklėtiniais, Gargžduose šeimininkus nukovę rezultatu 1:0. Trečiąjį kartą pergalę iš svečių taip pat išsivežė alytiškiai, kartu pasiimdami ir kelialapį į LFF Taurės pusfinalį. Tąkart pergalė pasiekta rezultatu 2:1.

Verta pastebėti, jog per 24-erias rungtynes Gargždų „Banga“ iškovojo 17 pergalių, patyrė 7 nesėkmes bei nė karto nesužaidė lygiosiomis. Rezultatyviausias „Bangos“ futbolininkas – 10 taiklių smūgių savo sąskaitoje turintis Algimantas Bačanskis.

Neeilinės svarbos dvikova tarp Alytaus „Dainavos“ ir Gargždų „Bangos“ – jau rytoj, 18:30 valandą, Alytaus miesto stadione.  Įėjimas – nemokamas.

Jūsų palaikymas lemiamose sezono kovose dainaviečiams reikalingas kaip niekad – būk su „Dainava“!

KITOS NAUJIENOS
Alytaus meras sutiko padėti DFK „Dainavai“
Antradienį naujieji DFK „Dainavos“ klubo vadovai kartu su Lietuvos futbolo federacijos valdyba ir „Dzūkų Tankų“ atstovais apsilankė Alytaus miesto savivaldybėje. Susitikime su Dzūkijos sostinės meru Vytautu Grigavičiumi ir miesto tarybos nariais buvo aptartos Dzūkijos futbolo klubo perspektyvos rungtyniauti A lygoje. Susitikime buvo kalbėta...
Naujo sezono kontūrai - LFF vadovų, Alytaus mero ir klubo atstovų susitikimas bei galimybė pasirodyti A lygoje
Antradienį į Alytų atvyksta LFF prezidentas Tomas Danilevičius ir generalinis sekretorius Edgaras Stankevičius. Čia jie susitiks su miesto meru Vytautu Grigaravičiumi, klubo vadovais ir fanų bendruomene. Susitikimo tikslas - aptarti klubo galimybes ateinantį sezoną pasitikti Lietuvos futbolo A lygoje. Lapkričio mėnesį prasidėjo...
LFF apdovanojimų šventė vainikavo 2018 metų sezoną
Praėjusį ketvirtadienį Kėdainių arenoje praūžė Lietuvos futbolo federacijos (LFF) bendruomenės šventė, kurioje buvo apdovanotos 2018 metais LFF organizuotuose turnyruose geriausiai pasirodžiusios komandos ir kiti bendruomenės nariai. Geriausiuosius renginyje sveikino ir apdovanojo LFF prezidentas Tomas Danilevičius ir LFF generalinis sekretorius Edgaras...