Paaiškėjo DFK „Dainavos“ sezono geriausieji!

2018-11-16

Antrus metus iš eilės Alytaus DFK „Dainavos“ klubo sirgaliai turėjo galimybę išrinkti geriausią sezoną futbolininką. Savaitę trukusioje ir daugiau nei 500 balsų sulaukusioje apklausoje gerbėjai galėsi išrinkti geriausiuosius penkiose kategorijose.

Vakar vykusiame sezono uždaryme – ištikimiausieji ekipos sirgaliai „Dzūkų Tankai“ apdovanojo daugiausiai balsų savo kategorijose surinkusius DFK „Dainavos“ futbolininkus.

Metų geriausias futbolininkas – MARTYNAS MATIJOŠKA

Šiemet į gimtinę sugrįžęs M. Matijoška iškart tapo pagrindiniu Alytaus DFK „Dainavos“ vartininku ir sezono metu sužaidė 33 oficialias rungtynes, o sausus vartus išsaugojo net 15 kartų! Patikimas ekipos vartų sargo žaidimas ne tik svariai prisidėjo prie laimėtų Pirmos lygos sidabro medalių, bet ir leido užtikrintai nugalėti geriausio 2018 m. sezono DFK „Dainavos“ futbolininko rinkimuose – alytiškis surinko daugiau nei 24 proc. balsų.

2018 m. sezono geriausio DFK „Dainavos“ futbolininko TOP 3:
1. Martynas Matijoška (24,8% balsų)
2. Sebastian Vasquez (12,6%)
3. Benas Spietinis (10,3%)

Metų legionierius – SEBASTIAN VASQUEZ

Kovą į Alytų iš Kolumbijos atvykęs legionierius neužtruko perprasti Pirmos lygos komandų gynėjų pinklių. DFK „Dainavos“ puolimo variklis S. Vasquez per 30 sužaistų rungtynių pagrindinės komandos sudėtyje pelnė 28 įvarčius! Kolumbietis sezono metu sugebėjo pasižymėti ir 9-iose rungtynėse iš eilės! Tai leido daugiau nei užtikrintai tapti metų legionieriumi!

2018 m. sezono geriausio DFK „Dainavos“ legionieriaus TOP 3:
1. Sebastian Vasquez (57,2%)
2. Victor Hugo (5,8%)
3-4. David Makaradze (3,9%)
3-4. Vitaliy Kudryk (3,9%)

Metų labiausiai patobulėjęs jaunasis futbolininkas – GUSTAS JARUSEVIČIUS

Nors jaunojo DFK „Dainavos“ alytiškio sezonas buvo apkartintas traumų ir leido aikštėje pasirodyti vos 9-iose oficialiose rungtynėse, tai nesutrukdė puolėjui pasižymėti trimis įvarčiais ir sužavėti ekipos sirgalių technišku žaidimu. Puolėjas taip pat atkreipė kitų Lietuvos futbolo trenerių dėmesį ir sužaidė dvejas rungtynes Lietuvos vaikinų iki 17 metų futbolo rinktinėje bei padėjo Alytaus „SRC“ ekipai. 15-mečio pastangos nepaliko abejingų ir lėmė labiausiai patobulėjusio jaunojo futbolininko nugalėtojo vardą!

2018 m. sezono labiausiai patobulėjusio jaunojo DFK „Dainavos“ futbolininko TOP 3:
1. Gustas Jarusevičius (16,3%)
2. Paulius Golubickas (13,3%)
3. Martynas Vasiliauskas (10,3%)

Metų alytiškis – LINAS SAVASTAS

Trečius metus iš eilės Alytaus „Dainavos“ kapitono pareigas užimantis alytiškis šiemet aikštėje dainaviečius užvedinėjo 26-iose oficialiose rungtynėse. Lojaliausiu „Dainavos“ futbolininku vadinamas saugas per jas sugebėjo pasižymėti dvejais įvarčiais. Kiekvieno dainaviečio pagarbą užsitarnavęs L. Savastas paskelbtas metų alytiškiu!

DFK „Dainavos“ metų alytiškio TOP 3:
1. Linas Savastas (23,5%)
2. Martynas Matijoška (20,6%)
3. Oskaras Lukošiūnas (7,7%)

Sirgalių širdžių čempionas – BENAS SPIETINIS

Šių metų pradžioje prie DFK „Dainavos“ prisijungęs jonavietis greitai tapo ne tik komandos, bet ir lygos geriausiai gynėjų grandyje besitvarkančiu futbolininku. Gynėjas dainaviečių garbę gynė 31-ame oficialiame mače ir savo atsidavimu ir patikimu žaidimu susilaukė bene visų DFK sirgalių simpatijų! Sulaukęs daugiausiai balsų Benas išrinktas sirgalių širdžių čempionu!

Sirgalių širdžių čempiono TOP 3:
1. Benas Spietinis (24,0%)
2. Sebastian Vasquez (11,8%)
3. Martynas Matijoška (10,5%)

Dzūkijos futbolo klubas „Dainava“ nuoširdžiai dėkoja visiems futbolininkams, treneriams, administracijos darbuotojams, „Dzūkų Tankams“, rėmėjams ir kitiems, prie sėkmingo sezono prisidėjusiems futbolo sirgaliams! Tik kartu mes pasiekėme šį istorinį rezultatą!

KITOS NAUJIENOS
Alytaus meras sutiko padėti DFK „Dainavai“
Antradienį naujieji DFK „Dainavos“ klubo vadovai kartu su Lietuvos futbolo federacijos valdyba ir „Dzūkų Tankų“ atstovais apsilankė Alytaus miesto savivaldybėje. Susitikime su Dzūkijos sostinės meru Vytautu Grigavičiumi ir miesto tarybos nariais buvo aptartos Dzūkijos futbolo klubo perspektyvos rungtyniauti A lygoje. Susitikime buvo kalbėta...
Naujo sezono kontūrai - LFF vadovų, Alytaus mero ir klubo atstovų susitikimas bei galimybė pasirodyti A lygoje
Antradienį į Alytų atvyksta LFF prezidentas Tomas Danilevičius ir generalinis sekretorius Edgaras Stankevičius. Čia jie susitiks su miesto meru Vytautu Grigaravičiumi, klubo vadovais ir fanų bendruomene. Susitikimo tikslas - aptarti klubo galimybes ateinantį sezoną pasitikti Lietuvos futbolo A lygoje. Lapkričio mėnesį prasidėjo...
LFF apdovanojimų šventė vainikavo 2018 metų sezoną
Praėjusį ketvirtadienį Kėdainių arenoje praūžė Lietuvos futbolo federacijos (LFF) bendruomenės šventė, kurioje buvo apdovanotos 2018 metais LFF organizuotuose turnyruose geriausiai pasirodžiusios komandos ir kiti bendruomenės nariai. Geriausiuosius renginyje sveikino ir apdovanojo LFF prezidentas Tomas Danilevičius ir LFF generalinis sekretorius Edgaras...