Ketvirtą sezoną iš eilės „Dainava“ startuos LFF I lygoje

2019-01-28
2018 metų sidabrinių rungtynių akimirkos.
2018 metų sidabrinių rungtynių akimirkos.

Nepavykus užsitikrinti reikiamos finansinės paramos, Alytaus „Dainava“ 2019 metų sezoną, kaip ir pastaruosius trejus metus, pasitiks antroje pagal pajėgumą šalies lygoje.

Miesto savivaldybės parama ateinančiam sezonui turėtų siekti kiek daugiau nei 60 tūkst. eurų. Planuojama, kad komandoje turėtų likti dauguma praėjusiame sezone žaidusių futbolininkų, taip pat į peržiūrą atvyks keletas įvairiose Ukrainos jaunimo rinktinėse žaidusių futbolininkų ir kitų legionierių.

„Pagal de minimis principą savivaldybė daugiau prisidėti negali. Klubui žadama 62 tūkst. eurų parama iš miesto, todėl startuosime Pirmoje lygoje“, – pirmadienį pranešė klubo vadovas Žydrūnas Lukošiūnas.

Šiuo metu vykdomos derybos ir su keliais potencialiais treneriais. Jų pavardes ketinama atskleisti artimiausiu metu. Vyriausiasis treneris tuo pačiu turėtų užimti ir techninio direktoriaus poziciją, kurios tikslas – koordinuoti akademijos trenerių darbą.

„Ieškome vyriausiojo trenerio, netrukus vienas kandidatas atvyks iš užsienio. Žiūrėsime, ar jis mums tiks. Taip pat turime keletą kandidatūrų ir iš Lietuvos“, – sakė Ž. Lukošiūnas

Į pirmąją treniruotę dainaviečiai rinksis vasario ketvirtą dieną, o vasario 12 dieną numatytos pirmosios draugiškos rungtynės Marijampolėje, kur DFK „Dainava“ mes iššūkį A lygos sezonui besiruošiančiai „Trakų“ komandai. Vasario 23 dieną išvykoje dainaviečiai susitiks su Donato Vencevičiaus treniruojamais Suvalkų „Wigry“ futbolininkais.

Primename, jog praėjusiame LFF I lygos sezone dainaviečiai iškovojo sidabro medalius bei turėjo galimybę varžytis pereinamose rungtynėse dėl patekimo į aukščiausią šalies lygą sportiniu keliu. Visgi, tą kartą „Palangos“ futbolininkams buvo nusileista.

5-as turas. Šventes – švęsime, bet futbolo – neužmiršime!
Penktasis Pirmos lygos turas, tvarkaraščio ir įvairių aplinkybių dėka bus gana „ištemptas“ – vyks beveik savaitę. Dalis komandų savus susitikimus žais prieš šv. Velykas, kitos gi išsirikiuos viena prieš kitas jau pakilusios nuo įprastai gausiai nuklotų stalų. Vietoj margučių žaliojoje...
4-asis turas. Aiškėja pirmieji lyderiai
Po ketvirtojo turo lygoje neliko komandų be taškų. Apie didėjančią įtampą bei atkaklias kovas byloja ir faktai, kad tik dvejos rungtynės baigėsi stambiais rezultatais, tuo tarpu trejos – minimalia persvara ir tiek pat – lygiosiomis. Šiame, iš esmės nerezultatyviame, ture vėl išsiskyrė...
Aibės progų neišnaudoję dainaviečiai patyrė pirmąjį sezono pralaimėjimą
Praėjusį sekmadienį Dzūkijos futbolo klubas „Dainava“ viešėjo sostinėje, kur 4-ojo turo rungtynėse susitiko su lygos debiutante – FK „Vilniaus“ ekipa. Po atkaklios kovos ir galybės neišnaudotų progų, dainaviečiai turėjo pripažinti varžovų pranašumą ir patyrė pirmąjį sezono pralaimėjimą rezultatu 1:2. Iki...