Ketvirtą sezoną iš eilės „Dainava“ startuos LFF I lygoje

2019-01-28
2018 metų sidabrinių rungtynių akimirkos.
2018 metų sidabrinių rungtynių akimirkos.

Nepavykus užsitikrinti reikiamos finansinės paramos, Alytaus „Dainava“ 2019 metų sezoną, kaip ir pastaruosius trejus metus, pasitiks antroje pagal pajėgumą šalies lygoje.

Miesto savivaldybės parama ateinančiam sezonui turėtų siekti kiek daugiau nei 60 tūkst. eurų. Planuojama, kad komandoje turėtų likti dauguma praėjusiame sezone žaidusių futbolininkų, taip pat į peržiūrą atvyks keletas įvairiose Ukrainos jaunimo rinktinėse žaidusių futbolininkų ir kitų legionierių.

„Pagal de minimis principą savivaldybė daugiau prisidėti negali. Klubui žadama 62 tūkst. eurų parama iš miesto, todėl startuosime Pirmoje lygoje“, – pirmadienį pranešė klubo vadovas Žydrūnas Lukošiūnas.

Šiuo metu vykdomos derybos ir su keliais potencialiais treneriais. Jų pavardes ketinama atskleisti artimiausiu metu. Vyriausiasis treneris tuo pačiu turėtų užimti ir techninio direktoriaus poziciją, kurios tikslas – koordinuoti akademijos trenerių darbą.

„Ieškome vyriausiojo trenerio, netrukus vienas kandidatas atvyks iš užsienio. Žiūrėsime, ar jis mums tiks. Taip pat turime keletą kandidatūrų ir iš Lietuvos“, – sakė Ž. Lukošiūnas

Į pirmąją treniruotę dainaviečiai rinksis vasario ketvirtą dieną, o vasario 12 dieną numatytos pirmosios draugiškos rungtynės Marijampolėje, kur DFK „Dainava“ mes iššūkį A lygos sezonui besiruošiančiai „Trakų“ komandai. Vasario 23 dieną išvykoje dainaviečiai susitiks su Donato Vencevičiaus treniruojamais Suvalkų „Wigry“ futbolininkais.

Primename, jog praėjusiame LFF I lygos sezone dainaviečiai iškovojo sidabro medalius bei turėjo galimybę varžytis pereinamose rungtynėse dėl patekimo į aukščiausią šalies lygą sportiniu keliu. Visgi, tą kartą „Palangos“ futbolininkams buvo nusileista.

Sugrįžimas į miesto stadioną paženklintas nesėkme
Rungtynės Alytuje sutraukė rekordinę šiam Pirmos lygos sezonui auditoriją. Alytiškiai pasiilgo futbolo, o gausiai susirinkę sirgaliai laukė savo komandos pergalės ir dar vieno žingsnio į lyderių gretas. Deja, šiuos planus teko atidėti kitam kartui. Jau rungtynių pradžia parodė, kad kauniečiai...
7-as turas. Dainaviečiai sugrįžta namo
Pirmos lygos sezonas įsibėgėjo, rungtynės veja rungtynes, o ateinantį savaitgalį mūsų laukia dar viena futbolo „porcija“. Nesvarbių rungtynių nebus - kovos vyksta visuose turnyrinės lentelės aukštuose, o mums nuo to – tik įdomiau! Penktadienis, 05.10, 18:30, Kupiškio miesto stadionas. „Kupiškis”...
Išvykų maratonas Šiauliuose baigtas užtikrinta pergale
Trečiadienį Alytaus DFK „Dainava“ svečiavosi Šiauliuose, kur priėmė futbolo akademijos „Šiauliai“ futbolininkų iššūkį. Nepabūgę puikiai sezoną pradėjusių šiauliečių, dainaviečiai įrodė savo pranašumą rezultatu 3:1 ir pakilo į antrąją turnyro lentelės vietą. Aikštės šeimininkai FA „Šiauliai“ šiame mače į priekį išsiveržė...