Ketvirtą sezoną iš eilės „Dainava“ startuos LFF I lygoje

2019-01-28
2018 metų sidabrinių rungtynių akimirkos.
2018 metų sidabrinių rungtynių akimirkos.

Nepavykus užsitikrinti reikiamos finansinės paramos, Alytaus „Dainava“ 2019 metų sezoną, kaip ir pastaruosius trejus metus, pasitiks antroje pagal pajėgumą šalies lygoje.

Miesto savivaldybės parama ateinančiam sezonui turėtų siekti kiek daugiau nei 60 tūkst. eurų. Planuojama, kad komandoje turėtų likti dauguma praėjusiame sezone žaidusių futbolininkų, taip pat į peržiūrą atvyks keletas įvairiose Ukrainos jaunimo rinktinėse žaidusių futbolininkų ir kitų legionierių.

„Pagal de minimis principą savivaldybė daugiau prisidėti negali. Klubui žadama 62 tūkst. eurų parama iš miesto, todėl startuosime Pirmoje lygoje“, – pirmadienį pranešė klubo vadovas Žydrūnas Lukošiūnas.

Šiuo metu vykdomos derybos ir su keliais potencialiais treneriais. Jų pavardes ketinama atskleisti artimiausiu metu. Vyriausiasis treneris tuo pačiu turėtų užimti ir techninio direktoriaus poziciją, kurios tikslas – koordinuoti akademijos trenerių darbą.

„Ieškome vyriausiojo trenerio, netrukus vienas kandidatas atvyks iš užsienio. Žiūrėsime, ar jis mums tiks. Taip pat turime keletą kandidatūrų ir iš Lietuvos“, – sakė Ž. Lukošiūnas

Į pirmąją treniruotę dainaviečiai rinksis vasario ketvirtą dieną, o vasario 12 dieną numatytos pirmosios draugiškos rungtynės Marijampolėje, kur DFK „Dainava“ mes iššūkį A lygos sezonui besiruošiančiai „Trakų“ komandai. Vasario 23 dieną išvykoje dainaviečiai susitiks su Donato Vencevičiaus treniruojamais Suvalkų „Wigry“ futbolininkais.

Primename, jog praėjusiame LFF I lygos sezone dainaviečiai iškovojo sidabro medalius bei turėjo galimybę varžytis pereinamose rungtynėse dėl patekimo į aukščiausią šalies lygą sportiniu keliu. Visgi, tą kartą „Palangos“ futbolininkams buvo nusileista.

K. Rønningstad: „Žaidėjai turi suprasti, jog laukia sunkus darbas“
Šią savaitę į Alytų atvykęs naujasis DFK „Dainavos“ treneris iš Norvegijos Kim Rønningstad jau spėjo susipažinti tiek su futbolininkais, tiek su miestu bei klubo istorija. Kiekvieną dieną futbolui skiriantis strategas teigia pasiruošęs kibti į ambicingus ir intensyvius darbus. Kodėl nusprendėte prisijungti...
DFK „Dainavą“ treniruos norvegas K. Rønningstad
2019-ųjų metų sezone Alytaus miesto reprezentacinė futbolo komanda ir LFF Pirmos lygos vicečempionė DFK „Dainava“ turės naują vedlį – prie ekipos vairo stoja 28 metų norvegas Kim Rønningstad. Praėjusiame sezone komandai vadovavusį Donatą Vencevičių keičiantis strategas trenerio karjerą pradėjo 2010...
FA „Dainavos“ auklėtinis P. Golubickas išnuomotas šalies čempionei
Vienas praėjusio sezono Alytaus DFK „Dainavos“ lyderių devyniolikmetis Paulius Golubickas ateinančiam sezonui išnuomotas A lygos čempionei Marijampolės „Sūduvai“. Čempionų gretose dainavietis vilkės 21 numeriu pažymėtus marškinėlius. Šiandien P. Golubickas kartu su Marijampolės „Sūduva“ išvyko į treniruočių stovyklą Kipre. Šiame pasiruošimo sezonui cikle...