FA „Dainavos“ auklėtinis P. Golubickas išnuomotas šalies čempionei

2019-02-01
Šalies čempionės Marijampolės „Sūduvos“ peržiūroje dalyvaujantis P. Golubickas. FK Sūduvos nuotr.
Šalies čempionės Marijampolės „Sūduvos“ peržiūroje dalyvaujantis P. Golubickas. FK Sūduvos nuotr.

Vienas praėjusio sezono Alytaus DFK „Dainavos“ lyderių devyniolikmetis Paulius Golubickas ateinančiam sezonui išnuomotas A lygos čempionei Marijampolės „Sūduvai“. Čempionų gretose dainavietis vilkės 21 numeriu pažymėtus marškinėlius.

Šiandien P. Golubickas kartu su Marijampolės „Sūduva“ išvyko į treniruočių stovyklą Kipre. Šiame pasiruošimo sezonui cikle puolėjas yra vienas „Sūduvos“ lyderių, įmušęs 3 įvarčius ir atlikęs vieną rezultatyvų perdavimą.

Kartu su Marijampolės „Sūduva“ į Kiprą išvyko ir kitas dainavietis Renatas Banevičius. Alytiškio likimas šalies čempionų gretose paaiškės po antrojo pasiruošimo sezonui ciklo.

Primename, jog Alytaus DFK „Dainava“ ketvirtus metus iš eilės startuos LFF Pirmoje lygoje. Pasiruošimas artėjančiam sezonui prasidės pirmadienį, o vasario 12 dieną numatytos pirmosios draugiškos rungtynės Marijampolėje, kur dainaviečiai mes iššūkį A lygos sezonui besiruošiančiai „Trakų“ („Riterių“) komandai.

Vasario 23 dieną išvykoje alytiškiai susitiks su Suvalkų „Wigry“ futbolininkais, kurių gretose vyr. trenerio asistentu dirba praėjusio sezono DFK „Dainavos“ strategas Donato Vencevičius.

K. Rønningstad: „Žaidėjai turi suprasti, jog laukia sunkus darbas“
Šią savaitę į Alytų atvykęs naujasis DFK „Dainavos“ treneris iš Norvegijos Kim Rønningstad jau spėjo susipažinti tiek su futbolininkais, tiek su miestu bei klubo istorija. Kiekvieną dieną futbolui skiriantis strategas teigia pasiruošęs kibti į ambicingus ir intensyvius darbus. Kodėl nusprendėte prisijungti...
DFK „Dainavą“ treniruos norvegas K. Rønningstad
2019-ųjų metų sezone Alytaus miesto reprezentacinė futbolo komanda ir LFF Pirmos lygos vicečempionė DFK „Dainava“ turės naują vedlį – prie ekipos vairo stoja 28 metų norvegas Kim Rønningstad. Praėjusiame sezone komandai vadovavusį Donatą Vencevičių keičiantis strategas trenerio karjerą pradėjo 2010...
Ketvirtą sezoną iš eilės „Dainava“ startuos LFF I lygoje
Nepavykus užsitikrinti reikiamos finansinės paramos, Alytaus „Dainava“ 2019 metų sezoną, kaip ir pastaruosius trejus metus, pasitiks antroje pagal pajėgumą šalies lygoje. Miesto savivaldybės parama ateinančiam sezonui turėtų siekti kiek daugiau nei 60 tūkst. eurų. Planuojama, kad komandoje turėtų likti dauguma praėjusiame sezone...