FA „Dainavos“ auklėtinis P. Golubickas išnuomotas šalies čempionei

2019-02-01
Šalies čempionės Marijampolės „Sūduvos“ peržiūroje dalyvaujantis P. Golubickas. FK Sūduvos nuotr.
Šalies čempionės Marijampolės „Sūduvos“ peržiūroje dalyvaujantis P. Golubickas. FK Sūduvos nuotr.

Vienas praėjusio sezono Alytaus DFK „Dainavos“ lyderių devyniolikmetis Paulius Golubickas ateinančiam sezonui išnuomotas A lygos čempionei Marijampolės „Sūduvai“. Čempionų gretose dainavietis vilkės 21 numeriu pažymėtus marškinėlius.

Šiandien P. Golubickas kartu su Marijampolės „Sūduva“ išvyko į treniruočių stovyklą Kipre. Šiame pasiruošimo sezonui cikle puolėjas yra vienas „Sūduvos“ lyderių, įmušęs 3 įvarčius ir atlikęs vieną rezultatyvų perdavimą.

Kartu su Marijampolės „Sūduva“ į Kiprą išvyko ir kitas dainavietis Renatas Banevičius. Alytiškio likimas šalies čempionų gretose paaiškės po antrojo pasiruošimo sezonui ciklo.

Primename, jog Alytaus DFK „Dainava“ ketvirtus metus iš eilės startuos LFF Pirmoje lygoje. Pasiruošimas artėjančiam sezonui prasidės pirmadienį, o vasario 12 dieną numatytos pirmosios draugiškos rungtynės Marijampolėje, kur dainaviečiai mes iššūkį A lygos sezonui besiruošiančiai „Trakų“ („Riterių“) komandai.

Vasario 23 dieną išvykoje alytiškiai susitiks su Suvalkų „Wigry“ futbolininkais, kurių gretose vyr. trenerio asistentu dirba praėjusio sezono DFK „Dainavos“ strategas Donato Vencevičius.

Sugrįžimas į miesto stadioną paženklintas nesėkme
Rungtynės Alytuje sutraukė rekordinę šiam Pirmos lygos sezonui auditoriją. Alytiškiai pasiilgo futbolo, o gausiai susirinkę sirgaliai laukė savo komandos pergalės ir dar vieno žingsnio į lyderių gretas. Deja, šiuos planus teko atidėti kitam kartui. Jau rungtynių pradžia parodė, kad kauniečiai...
7-as turas. Dainaviečiai sugrįžta namo
Pirmos lygos sezonas įsibėgėjo, rungtynės veja rungtynes, o ateinantį savaitgalį mūsų laukia dar viena futbolo „porcija“. Nesvarbių rungtynių nebus - kovos vyksta visuose turnyrinės lentelės aukštuose, o mums nuo to – tik įdomiau! Penktadienis, 05.10, 18:30, Kupiškio miesto stadionas. „Kupiškis”...
Išvykų maratonas Šiauliuose baigtas užtikrinta pergale
Trečiadienį Alytaus DFK „Dainava“ svečiavosi Šiauliuose, kur priėmė futbolo akademijos „Šiauliai“ futbolininkų iššūkį. Nepabūgę puikiai sezoną pradėjusių šiauliečių, dainaviečiai įrodė savo pranašumą rezultatu 3:1 ir pakilo į antrąją turnyro lentelės vietą. Aikštės šeimininkai FA „Šiauliai“ šiame mače į priekį išsiveržė...