Alytaus DFK „Dainava“ išvykoje nepasigailėjo „Pakruojo“ futbolininkų

5:0 – rezultatyvią pergalę LFF I lygoje įsirašė Alytaus DFK „Dainava“. Iki šiol tik išvykose rungtyniaujantys futbolininkai įtikinamai nugalėjo „Pakruojį“.

Savo pranašumą dainaviečiai įrodė jau pirmame kėlinyje, kai priešininkų vartininką nuginklavo 3 kartus, o tai padarė Renatas Banevičius (11 metrų baudinys), legionierius Kyryl Silič iš Ukrainos ir Linas Savastas.

Iškart po pertraukos dusyk pasižymėjo DFK „Dainavos“ kolumbietis Jose Luis Balanta Caracas ir pranašumą užaugino iki 5:0.

Su 3 pergalėmis (1 lygiosios ir 1 pralaimėjimas), 10 taškų ir teigiamu įvarčių santykiu (12:6) tarp 16 komandų dainaviškiai kol kas rikiuojasi 6-8 vietose.

Dar vienas I lygos rungtynes, gegužės 8 d. su FA „Šiauliais“, DFK „Dainava“ žais svečiuose, o gegužės 13, 16 ir 20 dienomis tris iš eilės susitikimus planuoja surengti namuose: su Kauno „Stumbro“, Vilniaus „Žalgirio“ dubleriais ir Kretingos „Minija“.