Renatas Banevičius pakviestas į Lietuvos U-21 rinktinę

2019-11-08

Lietuvos jaunimo (U-21) rinktinė tęsia kovą atrankoje į Europos čempionatą, kuris vyks Vengrijoje ir Slovėnijoje. Ketvirtadienį lietuviai namuose susitiks su bendraamžiais iš Kroatijos. Tai bus pirmosios lietuvių namų rungtynės po keturių iš eilės rungtynių išvykose.

Buvusio Alytaus „Dainavos“ stratego Donato Vencevičiaus treniruojama komanda lapkričio 11-14 dienomis Vilniuje surengs treniruočių stovyklą. Po pertraukos rinktinės gretas papildys traumas išsigydę Edgaras Utkus, Matas Vareika ir Benas Šatkus.

Atstovauti Lietuvos rinktinei pakviestas ir DFK „Dainavos“ saugas Renatas Banevičius. Alytiškis neseniai pasibaigusiose Pirmos lygos pirmenybėse šiemet pasižymėjo penkiais įvarčiais.

Šiuo metu lietuviai savo sąskaitoje turi keturis taškus bei užima ketvirtą vietą. Atrankos metu lietuviai 3:0 nugalėjo San Mariną, minimaliu rezultatu pralaimėjo Čekijos ir Graikijos rinktinėms bei sužaidė lygiosiomis 0:0 su škotais.

Tuo metu Kroatijos rinktinė atrankos turnyre sužaidė tik dvejas rungtynes ir surinkę tris taškus rikiuojasi penktoje vietoje – namuose pralaimėjo 1:2 Škotijai, o išvykoje sutriuškino 7:0 San Marino rinktinę.

Kitos Lietuvos jaunimo (U-21) atrankos į Europos čempionatą rungtynės vyks 2020 metų kovo 27 dieną LFF stadione, kur lietuviai susitiks su San Marino rinktine.

Lietuvos vaikinų U-21 rinktinės sudėtis:

Vartininkai:

Titas Krapikas („Spezia Calcio“, Italija)

Ovidijus Šiaulys („Virtus Entella“, Italija)

Vincentas Šarkauskas („Riteriai“, Lietuva)

Gynėjai:

Vilius Armalas („Benfica“, Portugalija)

Benas Šatkus („1.FC Nurnberg“, Vokietija)

Aleksander Levšin (Vilniaus „Riteriai“)

Ernestas Stočkūnas (Vilniaus „Riteriai“)

Domantas Antanavičius („Maardu Linname“, Estija)

Pijus Širvys („Kauno Žalgiris“)

Karolis Uzėla (Vilniaus „Žalgiris“)

Saugai:

Edvinas Koliūnas („Bijelo Brdo“, Kroatija)

Matas Ramanauskas (Vilniaus „Riteriai“)

Linas Mėgelaitis („Sicula Leonzio“, Italija)

Renatas Banevičius (Alytaus DFK „Dainava“)

Titas Milašius („Wisla Plock“, Lenkija)

Deividas Šešplaukis („Kauno Žalgiris“)

Justinas Marazas (Vilniaus „Riteriai“)

Matas Vareika (Vilniaus „Žalgiris“)

Edgaras Utkus („Monaco“, Prancūzija)

Puolėjai:

Eligijus Jankauskas („Sūduva“)

Edgaras Dubickas („Leece“, Italija“)

Ignas Kružikas (FK „Vilnius“)

Dominyk Kodz (Vilniaus „Riteriai“)

Prie eksperimentinės Lietuvos U-22 rinktinės išvykos į Kiniją prisijungs ir dainaviečiai
Lapkričio 15–19 dienomis Kinijos Čongčingo mieste vyks tarptautinis draugiškas FIFA orgnizuojamas „Dazu Rock Car Cup“ turnyras. Jame be Kinijos, Australijos ir Šiaurės Korėjos rinktinių, pakviesta dalyvauti ir Lietuvos U-22 vaikinų futbolo rinktinė. Šis turnyras yra skirtas komandoms, kurios ketina rungtyniauti...
Simbolinė Pirmos lygos rinktinė
LFF Pirmos lygos sezonas baigėsi, o įspūdžiai – dar švieži. Šį kartą pabandžiau sudaryti simbolinę lygos rinktinę iš žaidėjų, kurie sezono matu paliko geriausią įspūdį. Kaip ir visos panašaus plauko rinktinės tai – ganėtinai subjektyvus dalykas, vienas komandas teko stebėti...
DFK „Dainava“ sezoną baigė ketvirta
Sekmadienį Alytaus miesto stadione vykusios paskutinės 2019 metų Pirmos lygos rungtynės tarp DFK „Dainavos“ ir Gargždų „Bangos“ baigėsi nulinėmis lygiosiomis. Tai lėmė, jog sidabro medaliai iškeliavo būtent svečiams iš Gargždų. Bronzą laimėjo „Vilniaus vytis“, čempionu tapo Telšių „Džiugas“, o dainaviečiai...