„Dainava“ ir toliau išlieka nenugalima

Praėjusį šeštadienį Alytaus DFK „Dainava“ išvykoje sužaidė 4-ojo turo rungtynes prieš Vilniaus BFA ekipą. Po alinančios kovos minimaliu rezultatu 1:0 pergalę šventė dainaviečiai, kurių gretose pasižymėjo Matas Radžiukynas.

Pirmasis kėlinys LFF stadione pasižymėjo alinančiais saulės spinduliais, emocijomis ir geltonomis kortelėmis. 42 min. po pavojingos atakos prieš DFK „Dainavą“ iš aikštės už antrą geltoną kortelę buvo pašalintas Vadimas Paškevič. Netrukus teisėjas ištraukė ir antrą raudoną BFA gynėjui Ernestui Mockui, tačiau pasitaręs su šoniniais arbitrais ją panaikino.

Vienintelis rungtynių įvartis krito 64 minutę, kai BFA vartų sargas Audrius Likša buvo nuginkluotas tikslaus Alytaus „Dainavos“ saugo Mato Radžiukyno smūgio į dešinįjį vartų kampą – 0:1.

Po keleto minučių šeimininkai neleistinai prasižengė baudos aikštelėje ir suteikė progą dainaviečiams padvigubinti rezultatą, tačiauBFA vartininkas atrėmė Lukas Kochanausko smūgį.

Jau per pridėtą laiką dar kartą savo ekipą gelbėjo BFA vartininkas A. Likša, atrėmęs Ruslano Kisilo baudos smūgį, antrą geltoną kortelę prieš save išvydo BFA gynėjas Ernestas Mockus, o netrukus teisėjo švilpukas fiksavo ketvirtą iš eilės „Dainavos“ pergalę.

Šiose rungtynėse raudonai mėlyniems dėl mikro traumų padėti negalėjo kapitonas Linas Savastas, Lukas Genevičius, Ignas Baranauskas, kurių pagalbos tikimasi sulaukti jau artimiausiose dvikovose.

Po 4 turų alytiškiai, sąskaitoje turintys 12 taškų, kartu su Telšių „Džiugu“ rikiuojasi lygos lyderių gretose.

Artimiausias rungtynes DFK „Dainava“ žais jau rytoj, kai antrajame LFF Taurės etape namuose priims Mažeikių „Atmosferos“ vienuolikę. Dvikovos Alytaus miesto stadione pradžia – 20 valandą. Bilietai – ČIA.