image desctription

DFK „Dainavoje“ debiutavo legionierius iš Didžiosios Britanijos

Nuo sezono pradžios į Alytų turėjęs atvykęs naujasis DFK „Dainavos“ legionierius iš Didžiosios Britanijos Lorenzo Qerimi vakar 81 minutę pakeitė Renatą Banevičių ir pergalingai debiutavo raudonai mėlynų gretose.

22 metų britas per savo karjerą „Fulham”, „Reading“ ir „Southhampton” akademijose, jaunių ir jaunimo elito komandose žaidęs saugas dėl karantino aplinkybių į Alytų sugrįžo tik prieš porą savaičių.

L. Qerimi be minėtų akademijų Anglijoje ir „Pulse Academy“ JAV, per savo profesionalią karjerą rungtyniavo įvairių lygų komandose – nuo su FC „Chelsea“ bendradarbiaujančiu anglų ketvirtosios lygos Olderšoto FC „Aldershot Town” iki šeštosios lygos AFC „Mousehole” iš Kornvelio grafystės, pastaraisiais metais atstovavo Australijos pirmosios lygos „Heidelberg United” ir kitoms šio kontinento vienuolikėms, Ispanijos trečiosios lygos Alikantės CF „Hercules.

Brito žaidimą Alytaus futbolo gerbėjai išvysti galės jau šį sekmadienį. Alytaus DFK „Dainava“ namuose priims taip pat vienus iš lygos lyderių – Kauno „Hegelmann Litauen“ futbolininkus. Mačo pradžia – 19 val.