image desctription

Šiauliuose pralaimėta paskutinę minutę

Pirmos lygos 8 ture Alytaus DFK „Dainava“ išvykoje priėmė turnyro lentelės kaimynų FA „Šiaulių“ ekipos iššūkį.. Emocingose rungtynėse kova virė iki paskutinių minučių, o nugalėtojas paaiškėjo jau per teisėjo pridėtą laiką. Deja, šįkart pergalės dainas traukė šeimininkai, šventę pergalę rezultatu 2:1.

Dainaviečiai jau pirmojo kėlinio pabaigoje buvo priversti į rūbinę keliauti esant neigiamam rezultatui – 42 minutę šeimininkus į priekį išvedė K. Mantinis.

Savų ginklų nesudėję Povilo Baliukonio auklėtiniai 65 minutę sugebėjo išlyginti mačo rezultatą, kuomet Alytaus „Dainavos“ legionierius Ruslan Kisil pergudravo šeimininkų vartininką – 1:1.

Deja, rungtynių pabaiga alytiškiams nesusiklostė ir po abejotino epizodo priešais baudos aikštelę, FA „Šiaulių“ puolėjas R. Gedminas 90+3 minutę išplėšė pergalę šeiminkams.

Po antrojo iš eilės pralaimėjo dainaviečiai su 15 taškų nukrito į šeštąją Pirmos lygos turnyro lentelės vietą. Lygoje pirmauja Telšių „Džiugas“, savo sąskaitoje turintis 20 taškų.

Artimiausias rungtynes DFK futbolinkai žais rugpjūčio 2 d., sekmadienį. Į Alytų atvyks turnyro lentelės kaimynai – Kėdainių „Nevėžio“ futbolininkai. Mačo pradžia – 17:00 val. Bilietai – ČIA.