image desctription

Atkaklios rungtynės Kėdainiuose baigėsi lygiosiomis

Rugsėjo 11 d., penktadienį, Pirmos lygos II rato rungtynes dėl 1-8 vietų startavo dainaviečių išvyka į Kėdainius ir dvikova su „Nevėžiu“. Rungtynių žiūrovai įvarčių neišvydo – lygiosiomis sužaidusios ekipos pasidalijo po tašką.

Bene ryškiausias kėlinio momentas buvo, kuomet 27 minutę iš aikštės buvo pašalintas alytiškis Lukas Kochanauskas ir likusią rungtynių dalį svečiai buvo priversti žaisti mažumoje.

Antrajame kėlinyje DFK „Dainava” varžovus prigauti bandė kontratakomis, tačiau šį kartą abiejų komandų gynyba žaidė be klaidų, tad teisėjas užfiksavo nulines lygiąsias.

Kitas rungtynes dainaviečiai žais taip pat išvykoje – šeštadienį prieš Jonavos futbolininkus.

DFK „Dainava“ sudėtis: M. Matijoška, L. Savastas, M. Vasiliauskas, E. Stočkūnas, R. Banevičius (54′ M. Radžiukynas), V. Kalėda, A. Marčiukaitis (76′ G. Coscodan), I. Baranauskas (88′ M. Golekas), L. Kochanauskas, O. Lukošiūnas, T. Vitukynas.
Atsarginiai: A. Bražinskas, G. Zabita, R. Dusecičius, O. Vyšniauskas, E. Prakapas.