Progomis nepasinaudojusi „Dainava“ patyrė apmaudžią nesėkmę Jonavoje

Šeštadienį Jonavoje vykusiose LFF I lygos rungtynėse Jonavoje Alytaus „Dainavos“ futbolininkai minimaliu rezultatu 0:1 nusileido vietos ekipai.

Rungtynės vyko labai atkakliai ir kova dažniausiai virė aikštės viduryje – prie komandų vartų didesnio pavojaus nebuvo kone viso mačo metu.

Pirmojo kėlinio pabaigoje pavojingą progą turėjo šeimininkai, tačiau kamuolys tikslo ir vėl nepasiekė.

Jau 6 minutę baudos smūgį iš arti atliko „Dainavos“ ekipa, tačiau alytiškių bandymas skriejo virš vartų.

Antroje rungtynių pusėje aikštėje ir toliau vyko atkakli kova, tačiau pavojus prie ekipų vartų kilo retai. Tačiau mačui į pabaigą „Jonava“ pasinaudojo dainaviečių spraga gynyboje ir išvedė šeimininkus į priekį – 0:1.

Alytiškiai dar bandė spausti šeimininkus, tačiau išlyginti rezultato nepavyko ir „Jonava“ iškovojo pergalę.

Alytaus DFK „Dainava“ šiose rungtynėse vertėsi be mėnesiui diskvalifikuoto puolėjo Luko Kochanausko.

Po pralaimėjimo DFK klubas Pirmos lygos turnyro lentelėje ir toliau išlieka septintas.

Kitas rungtynes dainaviečiai taip pat žais išvykoje, kai šeštadienį išmėgins jėgas su „Panevėžio“ B ekipa.

DFK „Dainava“ sudėtis: M. Matijoška, L. Savastas, M. Vasiliauskas, E. Stočkūnas, R. Banevičius, V. Kalėda, G. Zabita (81′ G. Coscodan), I. Baranauskas, A. Marčiukaitis (68′ M. Radžiukynas), O. Lukošiūnas, T. Vitukynas.
Atsarginiai: D. Kudarauskas, L. Genevičius, D. Ivanauskas, O. Vyšniauskas, M. Golekas, E. Prakapas, T. Slavinskas.