image desctription

Alytaus „Dainava“ namuose paskutinėmis minutėmis nukovė „Šiaulius“

Alytaus DFK „Dainava“ praėjusį penktadienį namuose priėmė FA „Šiaulių“ futbolininkus, kuriems skaudžiai pralaimėjo pirmajame pirmenybių rate. Dramatiškose rungtynėse panaikinę svečių persvarą pergalę rezultatu 2:1 šventė dainaviečiai.

Po pirmosios rungtynių pusės, pasibaigusios 0:0, svečiai pasižymėjo antrojo kėlinio pradžioje – 46 minutę savo komandą į priekį išvedė R. Gedminas.

Visą laiką mėginę išlyginti santykį dainaviečia itai padarė iki susitikimo likus 5 min., kai 11 metrų baudinį nuo skersinio įmušė Titas Vitukynas.

Per rungtynių pridėtą laiką, L. Savasto baudos smūgiu pakeltą kamuolį griūdamas galva į „Šiaulių“ vartus įmušė Oskaras Lukošiūnas – 2:1!

Tai buvo antroji iš eilės dainaviečių pergalė, leidusi pakilti iš 7-osios vietos ir priartėti prie pirmenybių lyderių. Šiuo metu Alytaus „Dainava“ su 29 taškais rikiuojasi penkta.

Artimiausias rungtynes alytiškiai žais kitą penktadienį, spalio 16 d., namuose prieš „Vilniaus Vytį“.

DFK „Dainava“: M. Matijoška, O. Lukošiūnas, M. Vasiliauskas, I. Baranauskas, A. Marčiukaitis, G. Zabita (70′ G. Coscodan), L. Savastas, T. Vitukynas, E. Stočkūnas (90′ Domas Ivanauskas), R. Banevičius, V. Kalėda.
Atsargoje: D. Kudarauskas, L. Genevičius, N. Labukas, R. Dusevičius, M. Radžiukynas, M. Golekas, E. Prakapas.