image desctription

Dramatiška pergalė Kaune

Alytaus DFK „Dainava“ ištaisė praėjusio savaitgalio klaidas ir šventė antrąją sezono pergalę. Penktadienį dainaviečiai lankėsi Kaune, kur šventė dramatišką pergalę rezultatu 2:1 prieš „Hegelmann Litauen“ futbolininkus.

Visi rungtynių įvarčiai krito antroje mačo pusėje. Pirmasis svečius į priekį išvedė jau trečiuoju sezono įvarčiu pasižymėjęs ukrainietis Kirilas Siličius, kuris 57 minutę sėkmingai nuginklavo Kauno „Hegelmann Litauen“ vartus.

Vos po dešimties minučių Alytaus DFK „Dainavos“ persvarą padvigubino alytiškių simpatijas jau spėjęs užkariauti legionierius iš Kolumbijos Jose Luis Balanta.

75 minutę šeimininkams pavyko nuginkluoti Deivydo Mirijausko ginamus vartus ir sušvelnintą rezultatą, tačiau finalinis teisėjo švilpukas užfiksavo dramatišką dainaviečių pergalę rezultatu 2:1.

Kitas rungtynes alytiškiai žais gegužės 1 dieną, kuomet jų lauks LFF Taurės antrojo etapo rungtynės prieš Vilniaus „Ave.Ko.“ ekipą. Susitikimas vyks sostinėje, „Fanų stadione“. Mačo pradžia – 12:30 val.

Rungtynių statistika

Kauno „Hegelmann Litauen“ – Alytaus DFK „Dainava“ 1:2 (0:0)
NFA stadionas, 350 žiūrovų
Teisėjai: D. Petraška, I. Siliūnienė, A. Kartašovas
Įvarčiai: 57′ K. Silich, 67′ J. L. Balanta (Dainava); 75′ R. Mačežinskas (Hegelmann Litauen)

DFK „Dainava“ sudėtis: D. Mirijauskas, L. Genevičius, R. Lazdinauskas, K. Silich, A. Kazakevičius, M. Vasiliauskas, V. Cuesta (82′ N. Labukas), J. L. Balanta (68′ I. Baranauskas),  R. Banevičius (88′ O. Lukošiūnas), L. Savastas, V. Kalėda.
Atsargoje: M. Golekas, G. Zabita, A. Strež.