image desctription

Garbės prezidentas – Antanas Guoga

Alytaus miesto savivaldybėje ketvirtadienio vakarą buvo pristatyta atgimstanti legendinė „Dainava“. Klubo garbės prezidentu tapo europarlamentaras Antanas Guoga, o komandos globėju – Alytaus meras Vytautas Grigaravičius.

Dovanų lietus

Šie metai klubui yra simboliniai – daugiau nei prieš 80 metų gimė legendinė „Dainava“, kurią įkūrė Lietuvos šaulių sąjungos (LŠS) vyrai, o daugiau nei prieš 40 metų dainaviečiai tapo odinio kamuolio meistrais – laimėjo Lietuvos aukščiausiosios lygos auksą. Pernai klubui buvo paskelbtas bankrotas, o šiemet „Dainava“ kylą iš pelenų. Būtent dėl to komandos pristatymas Alytuje – didelė šventė, į kurią susirinko pilna Alytaus miesto savivaldybės Tarybos salė. Žmonėms netgi trūko vietų.

Pirmuoju numeriu pažymėti marškinėliai buvo padovanoti prie klubo gyvavimo prisidėjusiems žmonėms: Alytaus mero pavaduotojams Tautvydui Tamulevičiui ir Valei Gibienei, administracijos direktoriui Vytautui Jastremskui, sporto ir rekreacijos skyriaus vedėjui Adomui Andrušaičiui, sporto ir rekreacijos centro vadovui Tomui Stupuriui, pirmojo rėmėjo „Dzūkijos mediena“ direktoriui Mariui Valukynui, renginio vedėjui ir radijo FM99 balsui Liudui Ramanauskui bei garbės prezidentui Antanui Guogai. Speciali dovana – futbolo kamuolys – su meile ir rūpesčiu padėtais DFK „Dainava“ žaidėjų parašais buvo įteikta Alytaus miesto savivaldybės merui Vytautui Grigaravičiui.

Dovanų netrūko ir klubui. DFK „Dainava“ direktorių Gintautą Andruškevičių pasveikino Alytaus futbolo federacijos (AAFF) prezidentas ir Lietuvos futbolo federacijos (LFF) viceprezidentas Gediminas Daukšys.

Sėkmei – palaimintos aprangos

Renginio metu buvo pristatyta ir komandos sudėtis ateinančiam sezonui. DFK „Dainavos“ garbę šiemet gins vartininkai Marius Šalkauskas ir Donatas Mikučionis, gynėjai Viktor Dovbyš, Vlad Terentien, Darius Cibulskas, Mantas Makutunovičius, Darius Zachaževskis ir Mantas Kašelionis, saugai Mindaugas Strauka, Renaldas Stankevičius, Marius Šarkelis, Povilas Gavėnas ir kapitonas Linas Savastas, puolėjai Oleksei Šuliak, Ronaldas Solominas, Serhi Ložinski ir Dominykas Grižas.

Visiems žaidėjams buvo įteikti ir šio sezono marškinėliai, kuriais jie rungtyniaus LFF I lygoje. Visi marškinėliai dar prieš įteikiant žaidėjams buvo palaiminti Alytaus šv. Angelų Sargų parapijos vikaro Rimanto Simanavičiaus.

Šventinis tortas

Į komandos pristatymą buvo pakviestos visos DFK „Dainava“ jaunimo ir vaikų komandos, dalyvaujančios įvairiuose Lietuvos čempionatuose. Jų laukė – saldi staigmena. Specialiai pagamintas futbolo aikštės formos tortas, kurį puošė DFK „Dainava“ logotipas svėrė net 10 kilogramų ir kaip mat buvo sudorotas.

Visi tortą skanavę vaikai ir jaunimas – būsima klubo ateitis, jau dabar priverčianti pažvelgti į kiekvieno iš jų kamuolio valdymo sugebėjimus. Anksčiau ar vėliau jų vieta bus pagrindinėje „Dainavos“ komandoje.

NUOTRAUKŲ GALERIJA – DFK „DAINAVA“ FACEBOOKE.