image desctription

2020–ųjų metų sezoną komanda pradės atsinaujinusi

Birželio 6 dieną pirmąsias oficialias 2020–ųjų metų rungtynes žaisianti DFK „Dainava“ sezoną pradės atsinaujinusi.

Į pergales komandą šiame sezone ves laikinasis vyr. treneris Povilas Baliukonis, kuriam talkins praeityje „Dainavoje“ rungtyniavęs, šiuo metu trenerio pareigas einantis, Nerijus Bartkevičius.

Po praėjusio sezono komandoje neliks ne tik vyr. trenerio Kim Ronningstad, bet ir kelių futbolininkų – vilkint raudonai mėlynus marškinėlius aikštėje neišvysime Andriaus Kazakevičiaus, kolumbiečių José Luis Balanta ir Vicente Mena Cuesta, į „BFA“ išvykusio Emanuelio Puzakino, japono Daiki Jahana. Taip pat nuomos pagrindais į Marijampolės „Sūduvą“ persikėlė saugas Renatas Banevičius ir gynėjas Vakaris Kalėda.

Šių futbolininkų netektį kompensuoti mėgins komandos senbūviai ir naujokai. Į Alytų sugrįžo vartininkai Martynas Matijoška ir Arijus Bražinskas, gynėjas Povilas Kalimavičius bei saugas Titas Vitukynas. Prie šių futbolininkų taip pat prisijungs ir alytiškis puolėjas Lukas Kochanauskas, akademijos auklėtiniai – gynyboje rungtyniaujantys Orestas Vyšniauskas ir Rytis Dusevičius, iš „Riterių“ į „Dainavą“ persikėlęs saugas Matas Radžiukynas bei 15-metis saugas, Lietuvos jaunimo rinktinių narys, Titas Buzas. Sezono starte „Dainava“ turės ir vieną legionierių – komandą sustiprins futbolininkas iš Ukrainos Ruslan Kisil. Šis futbolininkas praėjusį sezoną rungtyniavo Kaliningrado „Baltikos“ ekipoje. Tikėtina, jog klubą papildys ir daugiau legionierių.

DFK „Dainavos“ garbę ir toliau gins sirgaliam puikiai pažįstami, praėjusiame sezone rungtyniavę futbolininkai: vartininkai Airidas Mickevičius ir Danielis Kudarauskas, gynėjai Lukas Genevičius, Linas Savastas, Oskaras Lukošiūnas ir Ignas Baranauskas, saugai Nedas Labukas, Martynas Vasiliauskas, Gustas Zabita, Naglis Paliušis bei puolėjas Alanas Marčiukaitis.

Su komandos sudėtimi susipažinti galite čia.