image desctription

DFK „Dainava“ direktorius Ž. Lukošiūnas: „Tikslas – sportiniu principu išeiti į A lygą“

Šeštąjį sezoną besiruošiantis startuoti Pirmos lygos senbuvis Alytaus DFK „Dainavos“ klubas nestokoja ambicijų ir 2021 metų sezonui. Dzūkai lieka vis per plauką nuo patekimo į A lygą, tačiau rodomas rezultatų stabilumas džiugina ne tik Alytaus miesto bendruomenę – klubas iš paskutinių keturių sezonų, tris iš jų baigė stipriausiųjų penkete.

„Pasiruošimą jau pradėjome, savaitės pradžioje įvyko pirmoji treniruotė, į ją susirinko virš 20 žaidėjų. Draugiškų rungtynių nusimato nemažai, planuojame žaisti kiekvieną savaitgalį pradedant sausio 30 d. Kalbant apie komplektaciją, po praeito sezono išlaikėme komandos branduolį, o jo pagrindą ir toliau sudarys vietiniai žaidėjai. Taip pat prie trenerių štabo prisijungia mūsų sistemoje augęs fizinio parengimo treneris. Ateinančiame sezone ugdymo procesą ir toliau orientuosime į jaunimą, komandoje norime matyti bent du, tris vaikinukus 15 – 16 metų amžiaus. Taip pat nuo lapkričio mėnesio palaikėme ryšius ir su žaidėjais iš užsienio, prie komandos galimai prisijungs 5-8 perspektyvūs žaidėjai iš Japonijos, Kroatijos ir Ukrainos“, – teigė sporto direktorius Rimas Kantaravičius.

„Sunkumų kol kas nemažai, savas problemas kelia ir pandemija, ir iškritęs sniegas, kol kas turėsime stabdyti treniruočių procesą, nes neturime dengto maniežo. Tačiau į viską žiūrime pozityviai, derybų procesas dar tik prasidėjo, kalbamės ir su rėmėjais, ir su savivaldybe, nors biudžetas kol kas nėra patvirtintas, bet viskas krypsta ta linkme kur ir norime. Tikslas – sportiniu principu išeiti į A lygą, to ir sieksime“, – mintimis dalinosi DFK „Dainava“ direktorius Žydrūnas Lukošiūnas.

Pirmalyga.lt