Charakterį pademonstravusi DFK „Dainava“ išplėšė lygiąsias sostinėje

Alytaus DFK „Dainava“ penktadienį sužaidė penktojo turo rungtynes prieš buvusio dainaviečio, Luko Kochanausko atstovaujamą Vilniaus „Riterių” ekipą. Panaikinę dviejų įvarčių deficitą alytiškiai mačą LFF stadione baigė trečiosiomis lygiosiomis iš eilės – 2:2.

Pirmasis rungtynių kėlinys prasidėjo greitu abiejų komandų žaidimu, tačiau jau 15 mačo minutę L. Kochanauskas grėsmingai patikrino A. Bražinsko ginamus vartus. Laimei, puolėjui tikslo pasiekti nepavyko.

Kėlinio pabaigoje kiek aktyvesni buvo Vilniaus futbolininkai – sostinės komandos žaidėjas Artūras Dolžnikovas 38 minutę taikliu smūgiu išvedė šeimininkus į priekį.

Antrąjį kėlinį ryžtingiau pradėjo „Riterių” ekipa ir 49 minutę dar vienu įvarčiu padvigubino šeimininkų persvarą. Antrojo įvarčio autorius Mindaugas Grigaravičius.

Netrukus šeimininkai, po Tito Vitukyno perdavimo į baudos aikštelę, sužaidė ranka ir buvo nubausti 11 metrų baudiniu. Galimybe sušvelninti rungtynių rezultatą užtikrintu smūgiu į „Riterių“ vartus pasinaudojo alytiškis Deivydas Matulevičius. Puolėjui tai buvo jau antrasis sėkmingai realizuotas 11 metrų baudinys šiame „Optibet A lygos“ sezone.

Dainaviečiai po įmušto įvarčio nemažino apsukų ir perėmė kamuolio kontrolę – 59-ją minutę grubiai prieš R. Banevičių prasižengęs „Riterių“ žaidėjas T. Dombrauskis prieš save išvydo geltoną kortelę.

Maža to, aktyviai po keitimo į žaidimą įsijungęs Alytaus „Dainavos“ puolėjas iš Kamerūno Cyrille’as Tchamba vos nepasižymėjo – kamuolį po rikošeto sėkmingai atmušė „Riterių“ vartų sargas Armantas Vitkauskas.

Fabio Mazzone auklėtiniai ir toliau sėkmingai valdė kamuolį. 88 minutę po Jevgenijaus Terzio perdavimo į baudos aikštelę – varžovai dar kartą neleistinai sužaidė ranka, o rungtynių arbitras paskyrė antrąjį baudinį į šeimininkų vartus. Šįsyk prie 11 metrų žymos stojo ir taikliu smūgiu į „Riterių“ vartus rezultatą išlygino Titas Vitukynas – 2:2!

Per likusį rungtynių laiką, komandoms nepavyko pasižymėti ir rungtynės LFF stadione buvo trečiosiomis raudonai mėlynų lygiosiomis iš eilės.

Taškų kraitį pasipildę dar vienu tašku – dainaviečiai „išlipo iš minuso“ ir rikiuojasi 9-oje „Optibet A lygos“ turnyro lentelės vietoje.

Kitas „Optibet A lygos“ rungtynes DFK „Dainava“ žais kitą penktadienį, kuomet Marijampolės Hikvision manieže susitiks su „Panevėžio ekipa.

DFK „Dainavos“ sudėtis: A. Bražinskas, L. Klimavičius, A. Sairinen, R. Banevičius, S. Hamulic, V. Lukša, L. Savastas, J. Terzi, D. Matulevičius, T. Buzas, G. Zabita.

Atsargoje: M. Matijoška, T. Dzambolat, T. Vitukynas, V. Kalėda, A. Marčiukaitis, O. Lukošiūnas, R. Zelmanis, D. Makeev, T. Tchamba.