Dvikova su „Nevėžiu“ vainikuota pirmąja sezono pergale

Alytaus DFK „Dainava“ su naujuoju strategu Tomu Ražanausku šeštadienį sužaidė dešimtojo turo rungtynes prieš Kėdainių „Nevėžio“ ekipą. Dainaviečiai rezultatu 1:0 (0:0) svečiuose iškovojo pirmąją sezono pergalę ir pelnytais taškais susilygino su Kėdainių „Nevėžiu“ .

Nuskambėjus rungtynių pradžios švilpukui, dainaviečiai aikštėje jautėsi užtikrintai bei stengėsi iš paskutiniųjų kontroliuoti situaciją. Jau penktąją mačo minutę grubiai prieš kairiuoju kraštu bėgantį Paulių Golubicką prasižengė „Nevėžio“ komandos kapitonas Deividas Gražys, tačiau sukurta situacija nieko pasiekti nepavyko.

Už neleistinus veiksmus prieš Alytaus ekipos puolėją Cyrille Tchamba, geltoną kortelę prieš save išvydo Kėdainių komandos kapitonas Martynas Medelinskas.

Įpusėjus pirmajam kėliniui ekipų žaidimas atrodė lygus, tačiau tiek Alytaus, tiek Kėdainių futbolininkams pasižymėti nepavyko.

Prieš pat kėlinio pabaigą, kiek per grubiai gynyboje sužaidęs dainavietis Jevgenij Terzi užsidirbo geltoną kortelę.

Kovingumą gynyboje pirmajame kėlinyje pavyko pademonstruoti abiems komandoms, į pertrauką ekipos išėjo rezultatu – 0:0.

Antroji rungtynių dalis prasidėjo kur kas agresyviau, 49-ąją rungtynių minutę geltona teisėjo kortelė atiteko „Dainavos“ komandos gynėjui Linui Klimavičiui.

Po kelių minučių perdavimą iš gilumos gavęs Paulius Golubickas akis į akį susidūrė su priešininkų vartininku, tačiau Serhii Melashenko atrėmus smūgiuotą kamuolį pavyko išlaikyti sausus vartus.

Kėdainių „Nevėžio“ komandos kapitono raištį perėmęs Aretas Gėgžna 81-ają minutę liko vienas prieš „Dainavos“ ekipos vartininką Martyną Matijošką. Laimei, priešininkui įvarčio pelnyti nepavyko.

Atrodė, jog dvikova pasibaigs lygiosiomis ir ekipos vyks namo nieko nepešę, tačiau 86-ąją minutę alytiškiai pelnė pergalingą įvartį. Po Pauliaus Golubicko perdavimo kamuolys atsimušė į Tomo Rakašiaus ranką, rungtynių arbitras paskyrė baudinį į šeimininkų vartus. Šįsyk prie 11 metrų žymos stojo ir taikliu smūgiu į  „Nevėžio“ vartus į priekį dainaviečius išvedė Titas Vitukynas – 1:0!

Per likusį rungtynių laiką komandoms nieko daugiau sukurti nepavyko. Nuskambėjus paskutiniam rungtynių švilpukui dainaviečiai džiaugėsi pirmąja „Optibet A lygos“ sezone iškovota pergale!

DFK „Dainavos“ sudėtis: M. Matijoška, A. Sairinen, R. Banevičius, P. Golubickas, T. Vitukynas, V. Lukša, Y. Terzi, G. Zabita, L. Klimavičius, S. Hamulic, C. Tchamba.

Atsargoje: A. Bražinskas, O. Lukošiūnas, V. Kalėda, M. Golekas, A. Marčiukaitis, R. Zelmanis, D. Makeev.