image desctription

Tragiška antroji rungtynių dalis nulėmė skaudų pralaimėjimą Vilniaus „Žalgiriui“

Alytaus ekipą skanduotėmis prie LFF stadiono penktadienio rungtynėse pasitiko gausus „Dzūkų Tankų“ būrys, kuris stengėsi komandą užvesti antrajai sezono pergalei, tačiau dainaviečiams to nepakako. Alytaus ekipa 11 „Optibet A lygos“ turą užbaigė apmaudžiu pralaimėjimu, kuomet rezultatu 1:5 nusileido į pergalingas vėžes grįžusiems Vilniaus „Žalgirio“ futbolininkams.

Rungtynės buvo pradėtos aktyviu šeimininkų žaidimu, Vilniaus „Žalgirio“ futbolininkai jau antrąją rungtynių minutę turėjo puikią progą pasižymėti, tačiau dainaviečių laimei kamuolys ekipos vartų nepasiekė.

Prabėgus 4 pirmojo kėlinio minutėms už neleistinus veiksmus geltona kortele buvo įspėtas DFK ekipos saugas Vytautas Lukša.

Netrukus, po žalgiriečio Manto Kuklio pakelto kampinio Ogenyi Onazi atitrūko nuo alytiškių ir taikliai pasiuntė kamuolį į Dzūkijos futbolo komandos ginamus vartus. Rezultatas 15 rungtynių minutę tapo palankesnis sostinės ekipos futbolininkams – 1:0.

Įpusėjus pirmajam kėliniui, sostinės ekipos saugas Hugo Videmontas atliko perdavimą arčiau vartų buvusiam Francui Kyeremeh, legionierius iš Ganos vienu lietimu padvigubino žalgiriečių rezultatą – 2:0.

Tuo pačiu metu, rungtynių arbitras geltoną kortelę skyrė Vilniaus „Žalgirio“ gynėjui Marko Karamarkui. Į pertrauką komandos išėjo esant ryškiam šeimininkų pranašumui.

Antrąją rungtynių dalį aktyviau pradėjo DFK „Dainavos“ futbolininkai, po kelių minučių prieš dainaviečius grubiai prasižengė žalgiriečių kapitonas M. Kuklys.

60 rungtynių minutę Paulius Golubickas turėjo progą realizuoti 11 metrų baudinį, tačiau spyris į priešininkų vartus buvo netaiklus.

Po neįgyvendinto baudinio, smūgiu į dešinį vartų kampą iš 18 metrų trečiąjį įvartį sostinės ekipos futbolininkams pelnė M. Kuklys.

Vakaras sostinėje dainaviečiams ir toliau nesiklostė. Iškart po pastarojo pelnyto įvarčio, 64-ąją mačo minutę ketvirtąjį įvartį pelnė jau minėtas legionierius iš Ganos F. Kyeremeh.

Žalgiriečių dominavimas tęsėsi ir toliau, M. Matijoškai pavyko atremti T. Kišo smūgiuotą kamuolį, tačiau sureaguoti į greitą H. Videmonto žaidimą nepavyko. Po pastarojo įvarčio rezultatas tapo – 5:0.

Gražų reidą kairiuoju kraštu pavyko surengti „Dainavos“ komandos auklėtiniui Saidui Hamuličiui, saugas įsiveržė į baudos aikštelę ir pelnė pirmąjį įvartį Alytaus ekipos futbolininkams.

Po kelių akimirkų, V. Lukša užsidirbo antrąją geltoną kortelę, po kurios buvo priverstas palikti sostinės aikštę, žaidėjo nepamatysime ir artimiausiose rungtynėse su Kauno rajono „Hegelmann Litauen“ ekipa.

Rungtynės sostinėje buvo užbaigtos žalgiriečių pergale – 5:0.

DFK „Dainavos“ sudėtis: M. Matijoška, A. Sairinen, R. Banevičius, P. Golubickas, T. Vitukynas, V. Lukša, Y. Terzi, G. Zabita, L. Klimavičius, S. Hamulic, C. Tchamba.

Atsargoje: A. Bražinskas, O. Lukošiūnas, Dz. Tsallagov, V. Kalėda, M. Golekas, A. Marčiukaitis, R. Zelmanis, D. Makeev.