image desctription

Pirmajame Hegelmann LFF taurės etape – sunki pergalė po baudinių serijos

Šeštadienį Dzūkijos futbolo klubas „Dainava“ svečiavosi Kretingoje, kur Hegelmann LFF taurės pirmojo etapo burtai suvedė su vietos „Minijos“ ekipa. Po įtemptos kovos, pratęsimo ir 11 metrų baudinių serijos pergalė pergalę bendru rezultatu 6:5 (1:1) šventė dainaviečiai.

Rungtynių įvarčiai iš žaidimo krito antroje mačo pusėje. 54 minutę kretingiškių gynybą taikliu smūgiu galva pralaužė alytiškis Deivydas Matulevičius, išvedęs alytiškius į priekį.

Tačiau Kretingos „Minijos“ futbolininkų praleistas įvartis iš vėžių neišmušė. Šeimininkams pavyko išlyginti rungtynių rezultatą, kai 79 minutę Valdas Jašmontas tiksliu smūgiu nuginklavo Arijaus Bražinsko ginamus vartus.

Ekipos per likusį rungtynių laiką daugiau nepasižymėjo ir buvo priverstos žaisti pratęsimą.

Pratęsimo metu Kretingos miesto stadione susirinkę žiūrovai įvarčių taip pat neišvydo, todėl nugalėtojas sprendėsi 11 metrų baudinių serijoje. Joje nėkart nesuklydę dainaviečiai realizavo visus 5 muštus baudinius ir minimaliu rezutatu 5:4 šventę pergalę prieš „Minijos“ futbolininkus.

Alytaus DFK „Dainava“ po dramatiškos kovos žengė į kitą Hegelmann LFF taurės turnyro etapą, kurio varžovas paaiškės po antrosios burtų ceremonijos.

DFK „Dainavos“ sudėtis: A. Bražinskas, O. Lukošiūnas, R. Banevičius (76′ J. Terzi), V. Lukša, D. Matulevičius, S. Hamulic (66′ T. Vitukynas), Sh. Maeta (115′ M. Matijoška), G. Zabita (46′ C. Tchamba), L. Klimavičius, P. Golubickas, D. Tsallagov (87′ A. Marčiukaitis).