image desctription

Nuo birželio – neribojamas lauko renginių žiūrovų skaičius

Vyriausybės sprendimu, nuo birželio daugiau žmonių galės dalyvauti renginiuose, o lauke žiūrovų skaičius nebus ribojamas – iki šiol su galimybių pasu jis siekia 2000, be jo – 300.

Nuo birželio 1 dienos atvirose erdvėse organizuojamuose renginiuose galės dalyvauti neribotas skaičius žiūrovų be Galimybių paso, kurie renginį stebės tik iš sėdimų vietų. Taip pat dalyviai privalės dėvėti kaukes, o prekiauti maistu ir gėrimais bei teikti kitas paslaugas renginių vietose bus draudžiama.

Atvirose erdvėse su Galimybių pasu taip pat nebus ribojamas žiūrovų ar dalyvių skaičius bei bus galima prekiauti maistu ar gėrimais. Taip pat nebus reikalaujama dėvėti apsaugines kaukes.

Visais atvejais į asmenų skaičiaus ribojimus neįskaičiuojami atlikėjai, sportininkai, dalyvaujantys varžybose, teisėjai, organizatoriai, aptarnaujantis personalas ir pan. Jiems nebūtina turėti Galimybių pasą, tačiau svarbu laikytis kitų apibrėžtų reikalavimų.

Artimiausios Alytaus „Dainavos“ namų rungtynės, kuomet nebus ribojamas žiūrovų skaičius – birželio 19 d., šeštadienį, 19 valandą prieš Marijampolės „Sūduvą“.

Tiesa, dainaviečių šį šeštadienį laukia dvikova namuose prieš Gargždų „Bangą“, į kurią bus įleidžiami tik „Dainavos Draugo“ kortelių savinininkai. Rungtynių Alytaus miesto stadione pradžia – 15 valandą.