Dainaviečiai namuose su kaupu revanšavosi „Bangai“

Šeštadienį Alytaus „Dainava“ 16-ojo turo mače namuose atsirevanšavo Gargždų „Bangai“, kurią nugalėjo 3:1 (2:0).

15 val. turėjusios prasidėti rungtynės dėl gargždiškių autobuso gedimo kelionės metu startavo pusvalandžiu vėliau.

Dar neįpusėjus pirmam kėliniui mačo tęsti negalėjo Gargždų „Bangos“ gynėjas Aleksandras Aksionovas, o prieš Paulių Golubicką kelis kartus prasižengęs Dovydas Norvilas 28-ąją minutę užsidirbo antrą geltoną kortelę.

Po minutės „Dainava“ išsiveržė į priekį: 36-erių veteranas Vytautas Lukša puikiai išpildė baudos smūgį ir džiaugėsi pirmuoju įvarčiu šiemet. Maža to, svečiai dėl traumos netrukus prarado ir saugą Skirmantą Rakauską.

44-ąją minutę Alytaus klubas vėl pakėlė iš savo vietų sirgalius – itin gražų tolimą smūgį atliko Saidas Hamuličius.

„Banga“ nepasidavė ir 48-ąją minutę sugrąžino intrigą. Susižeidusį A. Aksionovą pakeitęs Etienne’as Mukanya efektingu šūviu į tolimąjį vartų kampą pelnė pirmą įvartį atstovaujant Gargždų klubui.

Tiesa, „Dainava“ greitai vėl padvigubino pranašumą – 60-ąją minutę dar vieną puikų smūgį atliko jau penktą sykį šiame „Optibet A lygos“ sezone pasižymėjęs S. Hamuličius.

Ketvirtąją sezono pergalę šventę DFK „Dainavos“ futbolininkai su 13 taškų šoktelėjo į 8-ąją vietą.