Alytaus „Dainava“ antrąją pergalę paeiliui iškovojo Kėdainiuose

Savo poziciją „Optibet A lygos“ turnyro lentelėje vis labiau gerina antrą pergalę iš eilės iškovojusi Alytaus DFK „Dainava“. Tomo Ražanausko auklėtiniai sekmadienį svečiuose 29-ojo turo dvikovoje 1:0 (1:0) nugalėjo dar kartą suklupusį Kėdainių „Nevėžį“.

Pirmame kėlinyje iniciatyva priklausė tai vienai, tai kitai komandai. Šeimininkai išsiskyrė Juliaus Kasparavičiaus smūgiu galva ir keliais aštriais perdavimais, o varžovai – greitais išpuoliais.

37-ąją minutę „Dainavai“ būtent kontratakos metu ir pavyko išsiveržti į priekį: Cyrille’as Tchayi Tchamba akistatoje su vartininku pasiuntė kamuolį į virpstą, tačiau laiku tinkamoje vietoje atsidūręs Saidas Hamuličius atliko formalumą.

Tai buvo devintasis krašto saugo įvartis šiame sezone.

Po pertraukos dainaviečiai leisdavo varžovams ilgiau kontroliuoti kamuolį. Tiesa, „Nevėžio“ atakų atomazgoms trūko šaltakraujiškumo, savo ruožtu, Martynas Matijoška atrėmė tiek Motiejaus Burbos, tiek ir kitų oponentų bandymus.

Daugiau darbo turėjęs šeimininkų vartininkas Sergijus Melašenka atmušė kelis pavojingus varžovų smūgius kontratakų metų. Be to, dar sykį kamuolys po Lino Klimavičiaus bandymo atsimušė į virpstą.

Po šeštosios pergalės „Optibet A lygos“ čempionate Alytaus „Dainava“, savo kraityje turėdama 21 tašką, prisivijo 7-oje pozicijoje esantį Telšių „Džiugą“, kurio sąskaitoje – tašku daugiau.

Kitas rungtynes dainaviečiai žais vėl svečiuose – artėjantį sekmadienį laukia išbandymas su praėjusiame ture nugalėtais Vilniaus „Riteriais“. Mačo LFF stadione pradžia – 17 valandą.