image desctription

DFK „Dainava“ šiame sezone taip ir nepalaužė „Kauno Žalgirio“

Paskutinį spalį sekmadienį 33-iojo turo mače dainaviečiai išvykoje 0:2 (0:2) nusileido dėl „Optibet A lygos“ bronzos kovojantiems „Kauno Žalgirio“ futbolininkams.

Pirmąją pavojingą progą šiose rungtynėse susikūrė svečiai iš Alytaus. Saidas Hamuličius atitrūko nuo Steveno Thicot bei sukūrė puikią progą Henrique Devensui, tačiau pastarasis iš puikios situacijos smūgiavo į Deividą Mikelionį.

Apylygiame pirmame kėlinyje žalgiriečiai vis dėlto sugebėjo pelnyti du įvarčius su šiokiu tokiu Fortūnos šypsniu. 26-ąją minutę standartinės padėties metu Deivydas Matulevičius apmaudžiai nukreipė kamuolį į savo vartus, o dar po 15 minučių Philipas Otele atliko smūgį ir nuo Lino Pilibaičio atšokęs žaidimo įrankis atsidūrė vartuose.

Po pertraukos „Dainavos“ vyr. treneris Tomas Ražanauskas metė į kovą Cyrille’ą Tchayi Tchamba, kuris su Dzambolatu Calagovu, S. Hamuličiumi bei Alexu Kyeremeh pagrasindavo varžovų vartams, tačiau D. Mikelionis žaidė sėkmingai.

„Kauno Žalgiris“ galėjo pasižymėti, bet Ph. Otele akistatoje nepergudravo Tomo Švedkausko, savo ruožtu, Divine’as Naah taip pat kontratakos metu smūgiavo į virpstą.

Po sekmadienio dvikovas „Dainava“ lieka su 31 tašku ir rikiuojasi aštunta. Ekipoms liko sužaisti po trejas rungtynes.