Pirmas sezono įvartis pelnytas Telšiuose

DFK „Dainava“ pirmąją „Optibet A lygos“ sezono pergalę iškovojo išvykoje nugalėję Telšių „Džiugą“ 1:0 (0:0).

Žiemiškas oras ir pūga – tokiomis oro sąlygomis Alytaus „Dainava“ stojo į kovą antrame „Optibet A lygos“ ture Žemaitijos sostinėje Telšiuose. Pirmame kėlinyje daugiau progų pasižymėti turėjo dainaviečiai, bet pelnyti pirmojo sezono įvarčio nepavyko pirmoje susitikimo pusėje nepavyko. Kėlinys baigėsi nulinėmis lygiosiomis. Rungtynių pradžioje varžovai turėjo atlikti priverstinį keitimą, traumą patyrė varžovų žaidėjas Tomas Rapalavičius.

Antrą rungtynių pusę aktyviai pradėjo abi komandos. 79 minutę Telšių „Džiugo“ baudos aikštelėje šeimininkai pavojingai sužaidė prieš Peterį Ademą. Po teisėjo skirto vienuolikos metrų baudinio pirmą sezono įvartį dainaviečiams pelnė ukrainietis Stanislavas Sorokinas.

Po „Dainavos“ realizuoto baudinio šeimininkai dar labiau suaktyvino savo puolimą, bet „Džiugo“ futbolininkų šturmą atlaikę alytiškiai į savo sąskaitą įsirašė pirmus sezono tris taškus.

Startinė DFK „Dainavos“ sudėtis: V. Šarkauskas, D. Taraduda, A. Baftalovskyi, M. Vasiliauskas, A. Radchenko, O. Abdullahi, G. Zabita, R. Rasimavičius, S. Sorokin, S. Yuldashev, A. Olugbogi.

Po keitimo aikštėje pasirodė: Kazeem Ojo Aderounmu, Peter Oluwaseun Ademo, Ikuto Gomi ir Ernestas Stočkūnas.