Gargžduose patirtas pralaimėjimas

12 turo rungtynėse DFK „Dainava“ turėjo pripažinti Gargždų „Bangos“ pranašumą. Išvykoje dainaviečiai rezultatu 2:1 (1:1) patyrė pralaimėjimą.

Pirmieji pavojingą situaciją sukūrė „Dainavos“ futbolininkai. Aaronas Olugbogi smūgį atrėmė Mantas Bertašius.

Netrukus A. Olugbogi kova puolime davė vaisių. Į savo buvusios komandos vartus po perdavimo iš komandos draugo kamuolį pasiuntė Ernestas Stočkūnas.

Vis tik alytiškiams persvara džiaugtis ilgai neteko. 35-ąją susitikimo minutę gargždiškiai išlygino rezultatą.

Antrame kėlinyje „Banga“ pelnė antrąjį įvartį ir išsiveržė į priekį 2:1.

62-ąją minutę Stanislavas Sorokinas iš maždaug 16 metrų turėjo galimybė išlyginti rezultatą, bet jo smūgiuotas kamuolys sudrebinęs vartų konstrukciją skriejo už aikštės ribų.

Po 12 turo rungtynių „Dainava“ su 14 taškų rikiuojasi šeštoje vietoje. Artimiausias rungtynes  dainaviečiai žais LFF Taurėje‘2023. Susitikimas vyks šį sekmadienį, gegužės 7 d., 16 val. Šiauliuose su vietos „Šiaulių“ klubu. Tuo tarpu „Optibet A lygoje“ alytiškiai kovas pratęs gegužės 13d., kai 15 val. Alytaus miesto stadione priims Vilniaus „Riterių“ komandą.