image desctription

Sergejus Kuznecovas: „Šios rungtynės mums yra gera patirtis ir aš tikiuosi, kad kituose susitikimuose mes jau rinksime taškus“

„Manau, kad demonstravome neblogą žaidimą, ypač antrame kėlinyje. Turėjome nemažai gerų progų išlyginti rezultatą, deja, bet pralaimėjome, – mintimis po susitikimo su Kauno „Žalgirio“ komanda dalijosi DFK „Dainavos“ vyr. treneris Sergejus Kuznecovas. – Šios rungtynės mums yra gera patirtis ir aš tikiuosi, kad kituose susitikimuose mes jau rinksime taškus.“

14 turo išvykos rungtynėse dainaviečiai Kaune, Dariaus ir Girėno stadione vykusiose rungtynėse rezultatu 1:0 (1:0) turėjo pripažinti Kauno „Žalgirio“ komandos pranašumą.

„Dainavos“ vyr. treneris Sergejus Kuznecovas džiaugėsi, kad jo auklėtiniai po pertraukos į aikštę grįžo kitokie.

„Antroje susitikimo pusėje žaidėme daug geriau. Pirmoje pusėje trūko ugnelės, užsidegimo. Džiaugiuosi, kad padarėme išvadas, pakeitėme žaidimą. Buvo agresija, motyvacija. Buvo sunku, nes mes jauna komanda. Mums sunku žaisti kiekvienose rungtynėse maksimaliu pajėgumu. Praėjusias rungtynes mes sužaidėme puikiai, pelnėme daug įvarčių, tai irgi padarė savo, kalbant apie nusiteikimą šioms rungtynėms. Dėl to manau pirmoji susitikimo pusė mums ir nebuvo tokia sėkminga”. – Mintimis dalijosi dainaviečių strategas.

Lygindamas „Optibet A lygos“ pirmojo rato susitikimus su antruoju, S. Kuznecovas džiaugėsi atsirandančiu agresyvumu puolime.

„Pradėjome drąsiau žaisti. Pirmame rate mes daugiau žaidėme gynyboje, dabar mes jau su visais žaidžiame drąsiau, agresyviau, o tai rodo, kad mes augame, kaip komanda ir daromės stipresni“, – sakė S. Kuznecovas.

Po 14 turų „Dainavosׅ“ futbolininkai išlieka su 17 taškų ir turnyrinėje lentelėje užima šeštąją vietą. Artimiausias rungtynes dainaviečiai žais gegužės 27 dieną Šiauliuose su vietos „Šiaulių“ komanda.

Nuotr. Dominykas Sidaras.

1 win