image desctription

Svečiuose iškovotas dar vienas svarbus taškas

DFK „Dainava“ išvykoje iškovojo dar vieną tašką. „Optibet A lygos“ 33 turo rungtynes Alytaus DFK „Dainava“ su FA „Šiaulių“ komanda sužaidė nulinėmis lygiosiomis – 0:0.

Susitikimą intensyviu puolimu pradėjo šeimininkai „Šiaulių“ futbolininkai. 10 minutę šeimininkai atliko smūgį iš baudos aikštelės prieigų, po penkių minučių šiauliečiai atliko dar vieną tolimą smūgį pažeme, bet Orestas Kostykas žaidė be klaidų. Dar vieną pavojingą epizodą „Šiaulių“ komanda prie „Dainavos“ vartų kūrė 26 susitikimo minutę, bet ir šį kartą dainaviečiai gynyboje atsilaikė be klaidų.

Savo progą pasižymėti turėjo ir dainaviečiai. Likus vienai minutei iki pagrindinio pirmojo kėlinio laiko pabaigos Artiomas Baftalovskij greitoje atakoje uždirbo kampinį, bet šiauliečiai įvarčio „į rūbinę“ neprasileido ir komandos į pertrauką išėjo rezultatui esant 0:0.

Po pertraukos į aikštę grįžę „Dainavos“ futbolininkai jau pirmoje savo atakoje galėjo nuginkluoti šeimininkų vartininką, bet Matheus Araujo smūgiuotas kamuolys pataikė į virpstą.

64 rungtynių minutę pavojus buvo kilęs ir prie dainaviečių vartų. Laimei, greitoje atakoje šeimininkų smūgiuotas kamuolys skriejo šalia vartų.

Po kelių minučių puikų tolimą smūgį atliko dainavietis Stanislavas Sorokinas. „Dainavos“ žaidėjas puikiai suklaidino tris šeimininkų futbolininkus ir atliko tolimą smūgį, bet „Šiaulių“ vartininkas spėjo sureaguoti į smūgį ir jį atrėmė.

Susitikimo pabaigoje šeimininkai sutelkė savo pajėgas puolime, bet „Dainavos“ futbolininkai gynyboje žaidė užtikrintai ir atlaikę šiauliečių išpuolius iš Šiaulių išsivežė dar vieną svarbų tašką. Susitikimas baigėsi be įvarčių – 0:0.

33 turus sužaidę „Dainavos“ futbolininkai su 31 tašku turnyrinėje lentelėje rikiuojasi septinti.

Kitas turo rungtynes „Dainava“ žais savo sirgalių akivaizdoje. Spalio 20 dieną, 18 val., Alytaus miesto stadione dainaviečiai priims turnyrinės lentelės kaimynus Marijampolės „Sūduvos“ futbolininkus.

Nuotr. Dominykas Sidaras

1 win