image desctription

Gimtadienį atšventęs sporto klubas „VS-Express 24/7“ tęsia bendradarbiavimą su „Dainava“

Alytuje prieš metus duris atvėrė sporto klubas „VS-Express 24/7“. Sporto klube sportuoja ne tik miestiečiai, čia prakaitą lieja ir DFK „Dainavos“ futbolo klubo žaidėjai. Gimtadienio proga sporto klube apsilankę „Dainavos“ vadovai Rimas Kantaravičius ir Žydrūnas Lukošiūnas įteikė įrėmintus klubo marškinėlius su žaidėjų parašais.

Apie pirmuosius sporto klubo metus Alytuje pasakoja „VS-Express 24/7“ komercijos vadovas Rokas Vitkauskas.

– Kokie buvo pirmieji metai?

– Esame labai dėkingi, kaip Alytus mus priėmė. Vertinant tai, kad pastaraisiais metais netrūko negandų, dėl pandemijos buvo uždaryti sporto klubai, miestai, tai mes 2023 metus pasitikome su ta viltimi, kad galėsime viską pradėti iš naujo. Visa tai pasimatė ir atidarymo metu. Nuo atidarymo dienos buvo pilna žmonių ir visa tai tęsiasi visus metus. Mes jau pradedame galvoti ar nebūtų laikas jau vyrų rūbinę didinti, nes lankytojų turime labai daug. Tai jei jau per pirmus veiklos metus pradedi galvoti apie plėtrą, vadinasi viskas tikrai labai gerai. Daug kas kalba, kad Šiauliai yra sporto miestas, bet atėjus į Alytų pamatėme kokios stiprios čia yra sporto bendruomenės. Tai kiek ateina sportuoti žmonių mus maloniai nustebino. Žinoma, reikia padėkoti ir mūsų treneriams, kurie ir suburia sportuojančius. Tad labai džiaugiamės, kad čia sportuoti ateina visi: ir pats meras, ir „Dainavos“ futbolo klubas.

„VS-Express 24/7“ komercijos vadovas Rokas Vitkauskas

– Kiek jums svarbu prisidėti prie „Dainavos“ klubo?

– Buriant, auginant sporto bendruomenę, tai labai svarbu. Ir čia vėlgi norisi dar kartą padėkoti mūsų treneriams, kurie visada pasiruošę padėti, išklausyti ir išgirsti. Visa tai mus skatina dar labiau augti.

– Paminėjote trenerius. Nebuvo sunku suburti trenerių kolektyvą?

– Pirmiausia mes ieškojome savo srities profesionalų. Kartais norisi jų turėti daugiau, bet kartais pats miestas negali pasiūlyti. Tad mes didžiuojamės, kad turime specialistus su išsilavinimu, kiti stengiasi išsilavinimą išsigryninti, bet svarbiausia, kad visi treneriai nori ir tobulėti, gilinti savo žinias. Galima sakyti, kad jie visą gyvenimą mokosi. Treneris, kaip kunigas. Jis turi išklausyti, padėti. Mes labai džiaugiamės, kad pavyko rasti tokius trenerius ir suburti gerą kolektyvą.

Tuo tarpu vienas iš DFK „Dainavos“ klubo vadovų Žydrūnas Lukošiūnas džiaugėsi tęsiamu bendradarbiavimu.

– DFK „Dainava“ tęsia bendradarbiavimą su sporto klubu „VS-Express 24/7“. Kiek svarbu klubui tęsti partnerystę?

– Labai svarbu, nes Alytuje tai pats geriausias sporto klubas ir šaltuoju metų laiku ruošiantis sezono startui bei viso sezono metu galimybė sportuoti čia mums labai svarbi, tad tęsiamas bendradarbiavimas labai džiugina.

– Ko palinkėtumėte „VS-Express 24/7“ vienerių metų gimtadienio proga?

– Norime palinkėti, kad sulauktų ir švęstų ne dešimties, ne penkiolikos metų gimtadienį, o viso penkiasdešimties. Miestiečiai turės kur sportuoti, tad norim palinkėti sporto klubui kuo didžiausios sėkmės.

1 win