image desctription

Parama

Dzūkijos futbolo klubas „Dainava“ kviečia visus klubo gerbėjus pasinaudoti Lietuvos Respublikos gyventojų pajamų mokesčio įstatymo suteikta teise 1,2% savo pajamų mokesčio skirti klubui. Šis paramos teikimo būdas nereikalauja iš Jūsų papildomų materialinių išlaidų. Šie pinigai – gyvybiškai svarbūs klubui ir Alytaus futbolo ateičiai!

Nustatytos formos paiešką reikia užpildyti iki gegužės 3 d. ir pateikti Valstybinei mokesčių inspekcijai. Prašymo formos pildymo procesas labai paprastas: Jums tereikia užpildyti savo asmens duomenis ir pasirašyti. Kaip greičiausiai pateikti prašymą? Pateikiame instrukciją, kaip reikia pildyti ir pateikti prašymą.

Elektroninėje deklaracijoje pildydami FR0512 formą, įrašykite paramos gavėjo identifikacinį numerį (kodą) 303166902, pavadinimą DZŪKIJOS FUTBOLO KLUBAS, savo duomenis (asmens kodą, vardą, pavardę, telefono numerį, adresą), gavėjo tipą (2), mokestinį laikotarpį (2020 m.), mokestinio dalies dydį (1,2 proc.), mokesčio dalies skyrimo laikotarpį (maks. – 2024 m.)

Tai pat galite atsispausdinti formą (nuoroda), kurioje reikės papildyti informaciją savo asmeniniais duomenimis bei išsiųsti paštu, pridedant asmens tapatybės dokumento kopiją, arba pristatyti į artimiausią VMI aptarnavimo skyrių.

Paramos pildymo formą galite atsisiųsti ČIA ir, ją užpildę, nuneškite į artimiausią VMI skyrių.

Paramą skirti taip pat galite elektroninės bankininkystės būdu:

Instrukcija:

1. Prisijunkite prie savo elektroninės bankininkystės paskyros, o per ją – prie Elektroninio deklaravimo sistemos (pvz. „SEB“ klientai po prisijungimo spaudžia Kitos paslaugos, tada E. Deklaravimas, Sutinku ir Prisijungti prie EDS; su „Swedbank“ panašiai – rinkitės Kasdienės paslaugos, tada kairėje pusėje spauskite E. Paslaugos arba VMI Deklaravimas bei Prisijungti prie EDS – surasti tikrai nesunku; kituose bankuose kelias taip pat panašus).

2. Prisijungus prie EDS jūsų gali paprašyti patvirtinti atnaujintą EDS sutartį (jei paskutinį kartą prisijungę buvote seniai), tad apačioje spauskite Patvirtinti. Naujiems vartotojams reikia sudaryti sutartį (tai užims vos porą minučių – reikės nurodyti savo kontaktus ir panašiai).

3. Viršuje pasirinkite skiltį EDS Funkcijos tada kairėje pusėje spauskite Pateikti dokumentą ir šiek tiek žemiau Pildyti dokumentą. Centre raskite formą FR0512 (12 numeris sąraše) ir spauskite ant gaublio – Pildyti formą tiesiogiai portale.

4. Atsidarys atskiras prašymo formos langas, kuriame reikia suvesti duomenis:

• 1-4 laukeliuose dalis informacijos turėtų būti automatiškai užpildyta, tad įrašykite duomenis tik į neužpildytus laukelius.
• 5 laukelyje įrašykite 2020.
• 6S laukelyje pažymėkite varnelę.
• E1 laukelyje pasirinkite 2.
• E2 laukelyje įrašykite skaičius 303166902.
• E3 laukelyje galite įrašyti DFK DAINAVA.
• E4 laukelyje įrašykite 1,20.
• E5 laukelyje pažymėkite laikotarpį, iki kada norėtumėte skirti paramą, t.y. jeigu norite skirti paramą kiekvienais metais, bet nepildyti naujos deklaracijos. Maksimalus laikotarpis – iki 2024 metų, galima nurodyti ir trumpesnį.

Pastaba. Jeigu šią formą pildėte pernai ir nurodėte ilgesnį nei vienerių metų laikotarpį, šiais metais jos pildyti iš naujo nebereikia.

5. Paspauskite raudoną šauktuką viršuje. Jeigu nebus pranešta apie klaidas su raudonomis vėliavėlėmis – viskas tvarkoje. Jeigu klaidų yra, pranešimai apie jas turėtų atsirasti lapo apačioje. Du kartus spustelėję ant klaidos pranešimo nukeliausite į vietą, kur klaida buvo padaryta. Jei rodomas perspėjimas (geltona vėliavėlė), dėl paramos gavėjo numerio, pasitikrinkite, ar tikrai įrašėte tokį, koks nurodytas šiame tekste šiek tiek aukščiau, ir tada į perspėjimą dėmesio nebekreipkite.

6. Spauskite Pateikti (viršuje, dešiniau) ir dar kartą patvirtinkite, kad tikrai norite pateikti.

DĖKOJAME UŽ PARAMĄ!

1 win