image desctription

Po blankaus pirmojo kėlinio DFK „Dainava“ pripažino kauniečių pranašumą

Penktadienį DFK „Dainava“ svečiavosi laikinojoje sostinėje, kurioje teko pripažinti vietos „Hegelmann Litauen“. Pirmojoje rungtynių pusėje praleisti du įvarčiai, į kuriuos buvo atsakyta tik vienu, lėmė kauniečių pergalę rezultatu 2:1.

Nors dvikovą aktyviau pradėjo alytiškiai, jau 17-ąją minutę po greitos kontratakos ir Audriaus Kšanavičiaus rezultatyvaus perdavimo kauniečius į priekį išvedė „Hegelmann Litauen“ puolėjas Donatas Stulga. Iniciatyvos ėmęsi šeimininkai ir toliau spaudė DFK „Dainava“ gynėjus.  Aktyvus kauniečių žaidimas davė vaisių – 30-ąją rungtynių minutę rezultatą padvigubino, Donatą Mikučionį nuginklavęs, Karolis Palaima.

Po pertraukos dainaviečiai suskubo švelninti rezultatą, tačiau visi bandymai kaskart baigdavosi „Hegelmann Litauen“ gynybos gniaužtuose. 85-ąją reidą link varžovų vartų surengęs alytiškis Karolis Čyžius pergudravo kauniečių vartų sargą Modestą Stonį, kuris už vartininko aikštelės ribų sužaidė rankomis ir buvo išvytas iš aikštės. Rezultatą sušvelninti pavyko tik sekančios atakos metu, kuomet Mariaus Šarkelio uždirbtą 11 metrų baudinį sėkmingai realizavo ukrainietis Viktoras Dovbyšas, kuriam tai antrasis įvartis, atstovaujant DFK „Dainavos“ klubui.

Visišką kamuolio kontrolę perimusiems alytiškiams rezultato išlyginti nepavyko ir rungtynių teisėjui beliko fiksuoti „Hegelmann Litauen“ pergalę – 2:1.

Po šio pralaimėjimo dainaviečiai nusmuko į 9-ąją LFF Pirmos lygos turnyrinės lentelės vietą. Artimiausias rungtynes DFK „Dainava“ žais namuose, liepos 2-ąją, prieš vieną lygos lyderių – „Panevėžio“ ekipą. Puikią sportinę formą demonstruojantys panevėžiečiai, iškovoję 8 pergales, šiuo metu užima antrąją vietą.

Hegelmann Litauen (Kaunas) – DFK Dainava (Alytus) 2:1 (2:0)
S. Dariaus ir S. Girėno stadionas, 100 žiūrovų
Teisėjas – S. Melnikovas (Vilnius)
Įvarčiai: 17 min. D. Stulga, 31 min. K. Palaima (Hegelmann Litauen); 86 min. V. Dovbysh – iš 11 m.b. (DFK Dainava)
Įspėti: 88 min. B. Olencevičius (Hegelmann Litauen); 32 min. S. Lozinskyi, 78 min. M. Kašelionis (DFK Dainava)
Pašalintas: 81 min. M. Stonys (Hegelmann Litauen)