S. Shaban: „Ši komanda gali didžiuotis savo fanais“

2017-03-27

Dzūkijos futbolo klubą „Dainava“ šį mėnesį sustiprinęs britas Sam Shaban išpildė savo svajonę – pradėjo profesionalaus futbolininko karjerą. Sezono atidarymo rungtynėse prieš vicečempionę „Palangos“ ekipą puolėjas ne tik oficialiai debiutavo startinėje sudėtyje, bet ir pelnė pirmąjį sezono įvartį.

„Tai, ką padarėme šeštadienio rungtynėse su praėjusio sezono vicečempionais  puikus pasiekimas. Mes buvome geresnė komanda ir nusipelnėme laimėti. Anksti pradėjome pasiruošimą sezonui, treniravomės labai intensyviai ir tapome puikiu kolektyvu. Tai yra labai svarbu, jeigu norime iškovoti kelialapį į A lygą. Pasikartosiu, sužaidėme tikrai geras rungtynes ir, manau, jog su laiku tapsime tik dar geresni ir stipresni“, – pasiektu rezultatu džiaugėsi pirmojo sezono įvarčio autorius S. Shaban.

Visą savo karjerą žaidėjas praleido Didžiojoje Britanijoje, kur rungtyniavo įvairiuose šios šalies žemesnių divizionų futbolo klubuose. Daug palaikymo iš artimųjų ir draugų sulaukiantis futbolininkas džiaugiasi, jog yra būtent Alytuje ir gali padėti komandai siekti kuo aukštesnių tikslų.

„Lietuvos futbolo Pirmosios lygos pajėgumas yra labai panašus į žemesnių Anglijos divizionų, kuriuose rungtyniavau iki šiol. Man tai pirmas profesionalus kontraktas. Visada svajojau žaisti futbolą profesionaliai  džiugu, jog ši svajonė išsipildė. Pelnyti įvartį tokiose rungtynėse ir padėti komandai startuoti pergalingai  nuostabus jausmas. Esu laimingas, jog galiu padėti šiai komandai siekti pergalių bei daryti viską, jog patektumėme į aukščiausią Lietuvos futbolo divizioną. Kalbant apie patį miestą  gyvenimas Alytuje yra pakankamai ramus. Miestas nėra didelis, tačiau mėgaujuosi būdamas čia. Kai pirmą kartą atvykau buvo labai šalta, tačiau dabar oras tampa vis geresnis.“, – įspūdžiais pasidalino puolėjas.

Pirmosiose rungtynėse S. Shaban išvydo ir tai, ko atvykdamas į Lietuvą greičiausiai nesitikėjo pamatyti  puikų komandos palaikymą.

„Ši komanda gali didžiuotis fanais, kuriuos turi. Ištikimiausi komandos gerbėjai yra labai atsidavę ir garsūs. Nepameluosiu sakydamas, jog jie yra komandos 12-asis žaidėjas“, – „Dzūkų Tankų“ kuriama atmosfera džiaugėsi legionierius.

Debiutinis S. Shaban įvartis nuo 3:35 min:

KITOS NAUJIENOS
Antrosiose kontrolinėse rungtynėse skaudžiai nusileista FK „Jonavos“ ekipai
Alytaus DFK „Dainavos“ futbolininkai praėjusį šeštadienį sužaidė jau antrąsias pasiruošimo šių metų Pirmos lygos sezonui rungtynes. Daugybė Dzūkijos futbolo klubo peržiūroje dalyvaujančių žaidėjų Marijampolės ARVI manieže turėjo pripažinti skaudų pralaimėjimą A lygos pirmenybėms besiruošiančiai FK „Jonavos“ vienuolikei – 1:7. Nuo pirmųjų...
„Dainavos“ vadovai ir Lietuvos rinktinės treneris susitiko su Alytaus meru
Alytaus „Dainavos“ futbolo klubo vadovai ir treneris Donatas Vencevičius kartu su nacionalinės Lietuvos rinktinės treneriu Edgaru Jankausku lankėsi Alytaus miesto savivaldybėje ir susitiko su Dzūkijos sostinės meru Vytautu Grigaravičiumi bei miesto tarybos nariais. Susitikime buvo kalbėta apie Alytaus futbolą, „Dainavos“...
Pirmosiose kontrolinėse rungtynėse – pralaimėjimas svečiams iš Lenkijos
Vasario 10 dieną, šeštadienį, Alytaus DFK „Dainavos“ futbolininkai sužaidė pirmąsias kontrolines rungtynes besirengiant 2018 metų sezono Pirmos lygos pirmenybėms. Alytaus apskrities futbolo federacijos stadione rezultatu 1:3 pranašesni buvo svečiai iš Lenkijos – Suvalkų „Wigry“ futbolininkai. Susitikimas prasidėjo aukštu tempu – jau...