XXII turas: išvyka į pergalės skonį primiršusį Pakruojį

2017-08-26

Jau rytoj, sekmadienį, Alytaus DFK „Dainava“ keliaus į Pakruojį, kur 22-ojo LFF Pirmos lygos turo rungtynėse stos į kovą su vietos „Pakruojo“ futbolininkais. Puoselėdami tikslus kilti aukščiau, Dariaus Gvildžio auklėtiniai kausis tik dėl pergalės.

FC „Pakruojo“ ekipa paskutinį kartą pergale džiaugėsi beveik prieš du mėnesius – liepos 1 dieną. Nuo to laiko Aido Dambrausko auklėtiniai sužaidė šešerias rungtynes, per kurias patyrė 4 nesėkmes bei du kartus sužaidė lygiosiomis.

Alytiškiai artėjančias išvykos rungtynes pasitinka pozityvesnėmis nuotaikomis – praėjusį savaitgalį 1:0 įveikę Kauno „Stumbro“ B futbolininkus, dainaviečiai pagaliau sugrįžo į pergalių bei sieks šį žygį pratęsti ir Pakruojyje.

Optimistiškai Alytaus futbolo gerbėjus turėtų nuteikti ir pirmasis „Dainavos“ bei „Pakruojo“ susitikimas Dzūkijoje. Gegužės viduryje namie rungtyniavę raudonai mėlynieji svečiams nepaliko jokių vilčių ir šventė pergalę rezultatu 3:0.

Sezono starte kurį laiką pirmavę Pakruojo miesto futbolininkai, šiuo metu su 29 taškais priversti tenkintis vos 8-ąją turnyro lentelės pozicija. Alytaus „Dainava“, savo sąskaitoje turinti 38 taškus, rikiuojasi trečia.

Rungtynės tarp „Pakruojo“ ir DFK „Dainavos“ ekipų įvyks jau rytoj, 15 valandą, Pakruojo miesto stadione.

KITOS NAUJIENOS
Fantastiškai į rungtynes sugrįžę dainaviečiai nukovė „Bangą“ ir užsitikrino medalius
Trečiadienį Alytaus miesto stadione gausiai susirinkę žiūrovai išvydo tikrą veiksmo trilerį. Atsilikinėdami dainaviečiai parodė savo charakterį ir po dviejų alytiškio Tito Vitukyno įvarčių į „Bangos“ vartus iškovojo bene svarbiausią sezono pergalę rezultatu 2:1. SVARBA. Vieša paslaptis, jog šios rungtynės buvo...
Turo varžovas: tiesioginis konkurentas dėl medalių
Šeštadienį pergalingai rungtynių namuose seriją pratęsę DFK „Dainavos“ futbolininkai laiko ilsėtis neturi ir jau trečiadienį Alytaus miesto stadione priims Gargždų „Bangos“ vienuolikę. Priežasčių apkartinti gargždiškių vizitą toli nereikia ieškoti – pergalė dainaviečiams užtikrintų Pirmos lygos medalius.  Alytaus DFK „Dainava“ ir Gargždų „Banga“ šiuo metu yra surinkusios po 51 tašką, tačiau dėl geresnio...
Alytaus „Dainava“ sėkmingai pratęsė kelią svajonės link
Šeštadienį Donato Vencevičiaus treniruojami Alytaus „Dainava“ namuose priėmė svečius iš sostinės – ant kulnų lipančius ir dėl vietos prizininkų trejete kovojančius „Vilniaus Vyčio“ futbolininkus. Po sėkmingo pirmojo kėlinio dainaviečiai išlaikė įgytą pranašumą ir iškovojo labai svarbią pergalę rezultatu 2:1. Pirmasis susitikimo...