24 turas: dainaviečių kelyje – dėl lygos titulo kovojanti „Banga“

Jau sekmadienį Alytaus DFK „Dainavos“ futbolininkų laukia svarbiausios šių metų rungtynės. LFF Pirmos lygos 24 turo rungtynėse alytiškiai namuose mes iššūkį vienai iš turnyro favoričių – Gargždų „Bangai“. Pirmajame rate tarpusavio akistatą Gargžduose dainaviečiai pralaimėjo rezultatu 1:2.

Gegužės 31 dieną Gargžduose vykusi pirmoji tarpusavio akistata baigėsi „Bangos” pergale. Gargždiškiai jau dvikovos pradžioje išsiveržė į priekį, kai kamuolį į savo vartus nukreipė DFK „Dainavos“ gynėjas I. Tsyvilko. Dar pirmajame kėlinyje dainaviečiams, po sėkmingo Luko Baranausko reido, pavyko rezultatą išlyginti, tačiau antrajame kėlinyje šeimininkų gynėjas K. Gnedojus dar kartą nubaudė alytiškius.

Būsimi „Dainavos“ varžovai demonstruoja puikią sportinę formą – gargždiškiai nepatyrė pralaimėjimo skonio jau pastarąsias aštuonerias rungtynes. Savo sąskaitoje turintys 43 taškus, „Bangos“ futbolininkai kartu su „Palanga“ dalinasi 1-2 Pirmos lygos turnyro lentelės pozicijas.

Besiruošdami sekmadienio dvikovai, Dariaus Gvildžio auklėtiniai sužaidė kontrolines rungtynes su A lygoje rungtyniaujančia „Jonava“. Pergalę minimaliu rezultatu 1:0 iškovojo namie rungtyniavę jonaviečiai. Prieš tai alytiškiai namuose 5:0 sutriuškino „Utenio B“ vienuolikę.

Pergalės atveju, alytiškiai ne tik aplenktų Gargždų „Bangą, bet ir laikinai pakiltų į pirmąją poziciją.

Rungtynės tarp Alytaus DFK „Dainavos“ ir Gargždų „Bangos“ jau sekmadienį, 16 valandą, Alytaus miesto stadione. Įėjimas – nemokamas.

Ateikite palaikyti „Dainavos“ kovoje dėl nugalėtojų vardo!