Dainaviečiai išvykoje metė iššūkį lygos lyderiui

Penktadienį Donato Vencevičiaus treniruojami Alytaus DFK „Dainavos“ futbolininkai svečiavosi Aukštaitijoje, kur LFF I lygos 16 turo rungtynėse susitiko su vietos „Panevėžio“ ekipa. Alytaus „Dainavos“ ir lygos lyderio akistatoje nugalėtojas nepaaiškėjo – susitikimas baigėsi taikiai 1:1 (0:1).

Rungtynių pradžioje aktyvesni buvo dainaviečiai, privertę šeimininkų vartininką du kartus gelbėti savo komandą. Kiek vėliau kamuolio kontrolė išsilygino ir „Panevėžio“ futbolininkai surengė kelis pavojingus momentus prie „Dainavos“ vartų, bet puikiai žaidęs vartininkas Martynas Matijoška ir gynėjai sugebėjo apginti savo tvirtovę.

Progą išsiveržti į priekį „Panevėžio“ komanda turėjo 25-ąją mačo minutę, kai po Pauliaus Janušausko perdavimo Danqanas Kingas iš kelių metrų nepataikė į dainaviečių vartus. Vos po minutės Alytaus „Dainavos“ futbolininkai surengė išpuolį prieš šeimininkų vartų ir komandos legionierius iš Kolumbijos Sebastian Vasquez išvedė alytiškius į priekį – 1:0!

Iki pertraukos abi komandos apsikeitė dar keliais pavojingais smūgiais, bet rezultato pakeisti nė vieniems nepavyko.

Antrajame kėlinyje „Panevėžys“ ėmėsi iniciatyvos. 57-ąją susitikimo minutę po Vyto Gašpuičio tikslaus smūgio šeimininkams pavyko išlyginti rezultatą. Įmušę įvartį panevėžiečiai nemažino apsukų ir prispaudė dainaviečius prie savų vartų, tačiau patikimas Alytaus „Dainavos“ vartininko ir gynėjų žaidimas nutraukdavo visas aukštaičių atakas.

Pačioje mačo pabaigoje po Tado Markevičiaus smūgio galva kamuolys atsimušė į „Dainavos“ vartų virpstą, atšoko atgal į aikštę, bet panevėžiečiai šia dėkinga proga išplėšti pergalę nepasinaudojo. Nors susitikimo teisėjas pridėjo keturias minutes prie pagrindinio laiko, per jas įvarčių nebuvo įmušta. Susitikimas baigėsi lygiosiomis 1:1.

Po šių lygiųjų Dzūkijos futbolo klubas „Dainava“ su 29 taškais išlieka penktoje LFF I lygos turnyro lentelės vietoje. Lygos lyderis „Panevėžys“ savo sąskaitoje turi 35 taškus.

Kitas rungtynes DFK „Dainava“ žais artėjantį penktadienį, rugpjūčio 17 d., namuose su Vilniaus „Žalgirio B“ vienuolike. Susitikimo Alytaus miesto stadione pradžia – 18:30 val.

FK „Panevėžys“ – Alytaus DFK „Dainava“ 1:1 (0:1)