Blankiai žaidusi DFK „Dainava“ sezoną namuose baigė pralaimėjimu „Palangai“

2018-10-28

Alytaus DFK „Dainava“ nesėkmingai užbaigė sezoną namuose – sekmadienį pralaimėjimu 0:3 „Palangai“ pradėta pereinamoji serija dėl vietos A lygoje. Vienas blankiausių rungtynių sužaidę Donato Vencevičiaus auklėtiniai garbingai sezoną užbaigti sieks lapkričio 3 d., šeštadienį, atsakomajame susitikime svečiuose.

Rungtynės, kurias Alytaus stadione stebėjo daugiau nei 1500 žiūrovų, prasidėjo apylygiai, bet jau 15 minutę svečiai išsiveržė į priekį. Po Gvido Juškos perdavimo tiksliai iš arti į vartus smūgiavo Godspoweris Aniefiokas.

„Dainavos“ futbolininkams dvikova nesiklostė ir toliau – po daugiau nei dešimties minučių tas pats G. Aniefiokas pasinaudojo dainaviečių klaida gynyboje ir antrą kartą įsirašė įvartį. Alytiškiai prarado kamuolį atakuojant, o „Palanga“ greitai suskubo į kontrataką, kurioje dešiniuoju kraštu pasileidęs nigerietis nuginklavo Alytaus „Dainavos“ vartininką Martyną Matijošką.

Iki pertraukos rezultatas nepakito, bet antrąjį kėlinį užtikrinčiau pradėjo svečių futbolininkai. „Palangos“ puolėjas Tomas Dombrauskis  47 minutę po sumaišties baudos aikštelėje įspyrė kamuolį į „Dainavos“ vartus ir padidino persvarą iki 3:0.

Alytaus „Dainavos“ futbolininkai dar bandė ieškoti galimybių įmušti rezultatą sušvelninantį galėjusių įvarčių, bet visi bandymai nutrūkdavo varžovų aikštės pusėje ir dainaviečiams teko pripažinti vieną skaudžiausių sezono pralaimėjimų. Tai buvo paskutinės raudonai mėlynų rungtynės namuose.

Atsakomosios tarpusavio rungtynės vyks lapkričio 3 dieną, šeštadienį, 13 valandą. Tiksli susitikimo vieta paaiškės artimiausiu metu.

Rungtynių statistika

Alytaus DFK „Dainava“ – „Palanga“ 0:3 (0:2)
Alytaus miesto stadionas, 1520 žiūrovų
Teisėjas: G. Mažeika
Įvarčiai: 15′ ir 27′ G. Aniefiok, 47′ T. Dombrauskis (Palanga)

DFK „Dainava“ sudėtis: M. Matijoška, B. Spietinis, A. Žigas, L. Savastas, R. Banevičius, T. Vitukynas, T. Bučma, S. Vasquez, V. Kudryk, E. Puzakinas, P. Golubickas.
Atsarginiai: D. Mirijauskas, A. Marčiukaitis, L. Marcinkevičius, N. Labukas, G. Zabita.


NUOTRAUKOS

RUNGTYNĖS

KITOS NAUJIENOS
FA „Dainava“ sezoną baigė pergale ir bronzos medaliais
Alytaus futbolo akademijos „Dainava“ auklėtiniai sezoną baigė pergale 1:0 prieš Vilniaus „Žalgirį“ ir iš šios komandos, prieš susitikimą turėjusios tašku daugiau, išplėšė medalius. Tai – Lietuvos jaunių elitinės lygos „Sharp“ U-19 čempionato bronza. Šį apdovanojimą dainaviečiai pelnė antrus metus iš eilės. Pergalingą...
EJL Savaitės žaidėjas R. Banevičius: „Šis sezonas buvo neįprastas“
Likus paskutiniam SHARP Elitinės jaunių lygos turui sirgalius prikaustys lemiamas mūšis dėl medalių. Alytiškis Renatas Banevičius su FA „Dainavos“ komanda padarė viską, kad dvikovoje su „Žalgiriu“ spręstųsi EJL U19 diviziono trečios vietos likimas. 18-metis saugas pelnė EJL Savaitės žaidėjo titulą,...
Su DFK „Dainava“ neatsisveikinęs D. Vencevičius: „Tokio palaikymo Alytuje nesitikėjau“
„Laikas pailsėti, kad išvalius galvą su geromis nuotaikomis grįžtume į darbus“, – praėjusį šeštadienį po antrųjų pereinamųjų rungtynių kalbėjo Alytaus „Dainavos“ strategas Donatas Vencevičius. Jo vadovaujama komanda, kuri Pirmoje lygoje liko per tašką nuo nugalėtojų titulo, žaidė dvejas rungtynes dėl...