Blankiai žaidusi DFK „Dainava“ sezoną namuose baigė pralaimėjimu „Palangai“

2018-10-28

Alytaus DFK „Dainava“ nesėkmingai užbaigė sezoną namuose – sekmadienį pralaimėjimu 0:3 „Palangai“ pradėta pereinamoji serija dėl vietos A lygoje. Vienas blankiausių rungtynių sužaidę Donato Vencevičiaus auklėtiniai garbingai sezoną užbaigti sieks lapkričio 3 d., šeštadienį, atsakomajame susitikime svečiuose.

Rungtynės, kurias Alytaus stadione stebėjo daugiau nei 1500 žiūrovų, prasidėjo apylygiai, bet jau 15 minutę svečiai išsiveržė į priekį. Po Gvido Juškos perdavimo tiksliai iš arti į vartus smūgiavo Godspoweris Aniefiokas.

„Dainavos“ futbolininkams dvikova nesiklostė ir toliau – po daugiau nei dešimties minučių tas pats G. Aniefiokas pasinaudojo dainaviečių klaida gynyboje ir antrą kartą įsirašė įvartį. Alytiškiai prarado kamuolį atakuojant, o „Palanga“ greitai suskubo į kontrataką, kurioje dešiniuoju kraštu pasileidęs nigerietis nuginklavo Alytaus „Dainavos“ vartininką Martyną Matijošką.

Iki pertraukos rezultatas nepakito, bet antrąjį kėlinį užtikrinčiau pradėjo svečių futbolininkai. „Palangos“ puolėjas Tomas Dombrauskis  47 minutę po sumaišties baudos aikštelėje įspyrė kamuolį į „Dainavos“ vartus ir padidino persvarą iki 3:0.

Alytaus „Dainavos“ futbolininkai dar bandė ieškoti galimybių įmušti rezultatą sušvelninantį galėjusių įvarčių, bet visi bandymai nutrūkdavo varžovų aikštės pusėje ir dainaviečiams teko pripažinti vieną skaudžiausių sezono pralaimėjimų. Tai buvo paskutinės raudonai mėlynų rungtynės namuose.

Atsakomosios tarpusavio rungtynės vyks lapkričio 3 dieną, šeštadienį, 13 valandą. Tiksli susitikimo vieta paaiškės artimiausiu metu.

Rungtynių statistika

Alytaus DFK „Dainava“ – „Palanga“ 0:3 (0:2)
Alytaus miesto stadionas, 1520 žiūrovų
Teisėjas: G. Mažeika
Įvarčiai: 15′ ir 27′ G. Aniefiok, 47′ T. Dombrauskis (Palanga)

DFK „Dainava“ sudėtis: M. Matijoška, B. Spietinis, A. Žigas, L. Savastas, R. Banevičius, T. Vitukynas, T. Bučma, S. Vasquez, V. Kudryk, E. Puzakinas, P. Golubickas.
Atsarginiai: D. Mirijauskas, A. Marčiukaitis, L. Marcinkevičius, N. Labukas, G. Zabita.


NUOTRAUKOS

RUNGTYNĖS

KITOS NAUJIENOS
Alytaus meras sutiko padėti DFK „Dainavai“
Antradienį naujieji DFK „Dainavos“ klubo vadovai kartu su Lietuvos futbolo federacijos valdyba ir „Dzūkų Tankų“ atstovais apsilankė Alytaus miesto savivaldybėje. Susitikime su Dzūkijos sostinės meru Vytautu Grigavičiumi ir miesto tarybos nariais buvo aptartos Dzūkijos futbolo klubo perspektyvos rungtyniauti A lygoje. Susitikime buvo kalbėta...
Naujo sezono kontūrai - LFF vadovų, Alytaus mero ir klubo atstovų susitikimas bei galimybė pasirodyti A lygoje
Antradienį į Alytų atvyksta LFF prezidentas Tomas Danilevičius ir generalinis sekretorius Edgaras Stankevičius. Čia jie susitiks su miesto meru Vytautu Grigaravičiumi, klubo vadovais ir fanų bendruomene. Susitikimo tikslas - aptarti klubo galimybes ateinantį sezoną pasitikti Lietuvos futbolo A lygoje. Lapkričio mėnesį prasidėjo...
LFF apdovanojimų šventė vainikavo 2018 metų sezoną
Praėjusį ketvirtadienį Kėdainių arenoje praūžė Lietuvos futbolo federacijos (LFF) bendruomenės šventė, kurioje buvo apdovanotos 2018 metais LFF organizuotuose turnyruose geriausiai pasirodžiusios komandos ir kiti bendruomenės nariai. Geriausiuosius renginyje sveikino ir apdovanojo LFF prezidentas Tomas Danilevičius ir LFF generalinis sekretorius Edgaras...