Blankiai žaidusi DFK „Dainava“ sezoną namuose baigė pralaimėjimu „Palangai“

Alytaus DFK „Dainava“ nesėkmingai užbaigė sezoną namuose – sekmadienį pralaimėjimu 0:3 „Palangai“ pradėta pereinamoji serija dėl vietos A lygoje. Vienas blankiausių rungtynių sužaidę Donato Vencevičiaus auklėtiniai garbingai sezoną užbaigti sieks lapkričio 3 d., šeštadienį, atsakomajame susitikime svečiuose.

Rungtynės, kurias Alytaus stadione stebėjo daugiau nei 1500 žiūrovų, prasidėjo apylygiai, bet jau 15 minutę svečiai išsiveržė į priekį. Po Gvido Juškos perdavimo tiksliai iš arti į vartus smūgiavo Godspoweris Aniefiokas.

„Dainavos“ futbolininkams dvikova nesiklostė ir toliau – po daugiau nei dešimties minučių tas pats G. Aniefiokas pasinaudojo dainaviečių klaida gynyboje ir antrą kartą įsirašė įvartį. Alytiškiai prarado kamuolį atakuojant, o „Palanga“ greitai suskubo į kontrataką, kurioje dešiniuoju kraštu pasileidęs nigerietis nuginklavo Alytaus „Dainavos“ vartininką Martyną Matijošką.

Iki pertraukos rezultatas nepakito, bet antrąjį kėlinį užtikrinčiau pradėjo svečių futbolininkai. „Palangos“ puolėjas Tomas Dombrauskis  47 minutę po sumaišties baudos aikštelėje įspyrė kamuolį į „Dainavos“ vartus ir padidino persvarą iki 3:0.

Alytaus „Dainavos“ futbolininkai dar bandė ieškoti galimybių įmušti rezultatą sušvelninantį galėjusių įvarčių, bet visi bandymai nutrūkdavo varžovų aikštės pusėje ir dainaviečiams teko pripažinti vieną skaudžiausių sezono pralaimėjimų. Tai buvo paskutinės raudonai mėlynų rungtynės namuose.

Atsakomosios tarpusavio rungtynės vyks lapkričio 3 dieną, šeštadienį, 13 valandą. Tiksli susitikimo vieta paaiškės artimiausiu metu.