Nukraujavusios „Dainavos“ žygis LFF Taurėje baigtas skaudžiausiu sezono pralaimėjimu

Pirmadienį Alytaus DFK „Dainavos“ futbolininkai sužaidė LFF taurės turnyro aštuntfinalio rungtynes su Vilniaus „Vyčio“ ekipa. Deja, kaip ir praėjusiais metais, dainaviečių žygis link Taurės baigėsi trečiajame turnyro etape. Alytaus miesto stadione stipresni buvo svečiai iš sostinės, išsivežę pergalę rezultatu 3:6.

Rungtynes alytiškiai pradėjo be į Klaipėdos „Atlantą“ išvykusio vidurio gynėjo Manto Fridriko. Tačiau DFK „Dainavos“ futbolininkams tai nesutrukdė pirmiesiems įsiveržti į priekį jau 3-ąją mačo minutę, kuomet sėkmingai svečių vartininką nuginklavo paskutiniąsias rungtynes vilkint „Dainavos“ marškinėlius žaidęs legionierius iš Ukrainos Kirilas Siličius.

Dainaviečiai pranašumu džiaugėsi neilgai – jau po poros minučių rezultatą išlygino „Vyčio“ saugas Mykolas Krasnovskis.

19-ąją mačo minutę svečių puolėjas iš Brazilijos Leonardo De Freitas Soares sėkmingai nuginklavo „Dainavos“ vartų sargą Saulių Geležūną ir išvedė Vilniaus komandą į priekį.

DFK „Dainavos“ futbolininkų krachas tęsėsi – 23-ąją minutę buvęs Alytaus ekipos žaidėjas Mantas Makutunovičius pasinaudojo dainaviečių klaida ir padvigubino vilniečių pranašumą – 1:3.

Alytaus miesto stadione susirinkusių žiūrovus kiek pagyvino Dzūkijos futbolo klubo kapitonas Linas Savastas, 33-ąją minutę sušvelninęs rezultatą 2:3.

Po pertraukos vaizdas aikštėje nepasikeitė – antrojo kėlinio pradžioje Mykolas Krasnovskis vėl pasinaudojo spraga „Dainavos“ gynyboje ir padvigubino rezultatą.

64-ąją minutę alytiškių atakos metu, svečiai neleistinai sužaidė baudos aikštelėje ir uždirbo 11 metrų baudinį, kurį sėkmingai realizavo ir atsilikimą sumažino Linas Savastas – 3:4.

Nors Dariaus Gvildžio auklėtiniai visomis išgalėmis bandė pasiekti išlyginamąjį įvartį, tačiau mačo pabaigoje labiausiai nepasisekė Ilya Tsyvilko, nuo kurio kojos kamuolys įskriejo į savus vartus.

Paskutinę vinį į Sauliaus Geležūno ginamus vartus kalė jau minėtasis „Vyčio“ brazilas Leonardo, dar kartą pasižymėjęs per jau pridėtą teisėjo laiką. Galutinis teisėjo švilpukas užfiksavo skaudžiausią šio sezono DFK „Dainavos“ pralaimėjimą rezultatu 3:6.

Artimiausias rungtynes Alytaus „Dainavos“ futbolininkai žais šį šeštadienį, Tauragėje, kuomet priims vietos „Tauro“ ekipos iššūkį. Pirmos lygos rungtynių pradžia 15 valandą.

Alytaus DFK „Dainava“ – Vilniaus „Vytis“ 3:6 (2:3)
Alytaus miesto stadionas, 500 žiūrovų
Teisėjai: Ugnius Veprauskas, Žilvinas Yla, Lukas Jonušis
Įvarčiai: 3′ K. Silich, 33′ ir 64′ L. Savastas, 89′ I. Tsyvilko (į savus vartus) (Dainava); 5′ ir 51′ M. Krasnovskis, 19′ ir 90+1′ L. De Freitas, 23′ M. Makutunovičius (Vytis)