Aibės progų neišnaudoję dainaviečiai patyrė pirmąjį sezono pralaimėjimą

Praėjusį sekmadienį Dzūkijos futbolo klubas „Dainava“ viešėjo sostinėje, kur 4-ojo turo rungtynėse susitiko su lygos debiutante – FK „Vilniaus“ ekipa. Po atkaklios kovos ir galybės neišnaudotų progų, dainaviečiai turėjo pripažinti varžovų pranašumą ir patyrė pirmąjį sezono pralaimėjimą rezultatu 1:2.

Iki pirmojo kėlinio vidurio daugiau progų įvarčiui pelnyti susikūrė būtent Kimo Ronningstado auklėtiniai. Dainaviečiai kontroliavo kamuolį, tačiau atakos smaigalyje vis pristigdavo tikslumo. Dzūkijos atstovai toliau spaudė jaunuosius sostinės klubo žaidėjus, tačiau įmušti įvarčio niekaip nesisekė.

Nerašyta futbolo taisyklė „neįmuši tu, įmuša tau…“ suveikė alytiškių nenaudai, kada 31 minutę Ignas Kružikas smūgiu galva išvedė sostinės ekipą į priekį – 0:1. Iki pat kėlinio pabaigos „Dainava“ aktyviai bandė lyginti rezultatą, o „Vilnius“ kontratakavo. Tačiau įvarčių pirmajame kėlinyje žiūrovai daugiau neišvydo.

Ir antrojo kėlinio pirmoje pusėje kamuolį daugiau kontroliavo dainaviečiai.  Alytiškių pastangos pelnyti įvartį davė vaisių jau 70 rungtynių minutę, kada „Dainavos“ legionierius iš Kolumbijos Luis Jose Caracas Balanta pelnė išlyginamąjį įvartį  – 1:1.

Tačiau „Vilniaus“ futbolininkai nesudėjo ginklų anksčiau laiko ir  84 minutę Benediktas Tomas Butler skaudžiai nubaudė „Dainava“ komandą pelnydamas pergalingą rungtynių įvartį – 1:2. Finalinis teisėjo švilpukas užfiksavo pirmąjį Alytaus DFK „Dainavos“ pralaimėjimą šiame sezone.

Dainaviečiai po 4 turų surinkę 4 taškus rikiuojasi aštunti.

Kitas rungtynes Alytaus DFK „Dainava“ žais artėjantį penktadienį, Kaune, prieš „Hegelmann Litauen“ ekipą. Susitikimo NFA stadione pradžia – 19 valandą.

Rungtynių statistika

FK „Vilnius“ – Alytaus DFK „Dainava“ 2:1 (1:0)
Fabijoniškių mokyklos stadionas, 300 žiūrovų
Teisėjai: J. Paškovskij, V. Gomolko, V. Skipitienė
Įvarčiai: 31′ I. Kružikas, 83′ B. T. Butler (Vilnius); 69′ J. L. Balanta (Dainava)

DFK „Dainava“ sudėtis: R. Kandratavičius, I. Baranauskas (81′ M. Golekas), V. Cuesta, L. Genevičius (71′ A. Marčiukaitis), R. Lazdinauskas (90′ N. Labukas), R. Banevičius, M. Vasiliauskas, J. L. Balanta, L. Savastas, K. Silich, A. Kazakevičius.
Atsargoje: D. Mirijauskas, G. Zabita, V. Kalėda, O. Lukošiūnas.