Po pirmo kėlinio pabudusi „Dainava“ iškovojo pergalę

Du skirtingus kėlinius sužaidusi Alytaus DFK „Dainava“ „Optibet A lygos“ ketvirtojo turo rungtynėse, Marijampolės manieže, iškovojo pergalę rezultatu 2:1 (0:1) prieš Gargždų „Bangą“.

Sergejaus Kuznecovo auklėtiniai vangiai pradėjo susitikimą su svečiais ir pirmajame kėlinyje daugiausia darbo turėjo gynyboje. Jau 19 minutę Gargždų klubo atstovas pavojingai pasiuntė kamuolį link dainaviečių vartų, kuris praskriejo visai šalia virpsto. Prabėgus vos porai minučių gargždiškių išpuolis pasibaigė sėkmingai ir „Dainavos“ vartininkui teko išimti kamuolį iš savų vartų. Gargždų „Bangą“ 21 minutę į priekį taikliu smūgiu išvedė Karolis Laukžemis.

Iki pertraukos dainaviečiai turėjo atlaikyti dar vieną varžovų ataką – 31 minutę pakeltą kampinį. Tiesa, 44 minutę, po atlikto kampinio savo progą nuginkluoti varžovų vartininką turėjo ir „Dainava“.

Po pertraukos vaizdas aikštelėje pasikeitė kardinaliai. Pirmajame kėlinyje daugiausia dirbę gynyboje, Alytaus „Dainava“ po antrojo kėlinio pradžioje atliktų keitimų, iškarto ėmėsi darbo. Jau nuo antro kėlinio pradžios varžovų vartus šturmavę alytiškiai pirmąjį savo susitikimo įvartį pelnė 69 minutę. Po pakelto kampinio po puikaus smūgio galva rezultatą išlygino latvis Klavas Kramenas.

Po išlyginto rezultato dainaviečių atakos neatslūgo. 79 minutę Alytaus futbolininkai privertė griebtis savo sirgalius už galvų. Po Stanislavo Sorokino perdavimo likęs vienas prieš varžovų vartininką puikios progos išvesti į priekį „Dainavą“ neišnaudojo Kazimas Odžas Aderunmu.

„Dainavos“ pastangos šiame susitikime iškovoti tris taškus atsipirko 83 susitikimo minutę. Taiklų tolimą smūgį į gargždiškių vartus pasiuntė Aarono Olugbogi.

Po keturių turų „Dainavos“ klubas yra surinkęs 7 taškus ir įsitvirtino pirmoje turnyrinės lentelės pusėje.