image desctription

„DAINAVA“ IŠKOVOJO ĮSPŪDINGĄ PERGALĘ

13 turo rungtynėse „Optibet A lygoje“ Alytaus DFK „Dainava“, nepasigailėjo svečių iš sostinės. Vilniaus „Riterius“ dainaviečiai įveikė rezultatu 5:0 (1:0).

Pirmo kėlinio pirmoji pusė „Dainavos“ sirgaliams įspūdingų progų nepadovanojo, kol 38-ąją minutę, kai po Artemo Radčenkos perdavimo galva į varžovų vartus kamuolį nenukreipė Klavas Kramenas.

Po pertraukos dainaviečiai apsukų nemažino. 54-ąją antrą įvartį pelnė Ernestas Stočkūnas. 67 susitikimo minutę kontratakos metu kamuolį į vartus pasiuntė Aaronas Olugbogi.

Prabėgus 13 minučių dar vieną įvartį į dainaviečių  sąskaitą pridėjo Artiomas Baftalovskis, o susitikimo pabaigoje, 87 minutę antrą įvartį rungtynėse pelnė A. Olugobgi.

Po 13 turų „Dainava“ su 17 taškų pakilo į 5-ąją turnyrinės lentelės vietą. Kitas rungtynes dainaviečiai žais Kaune, gegužės 20 dieną su Kauno „Žalgirio“ komanda.